Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszik a Zöld...

Kinek hogy tetszik a Zöld íjász cimű új sorozat?

Figyelt kérdés
Én ma este láttam az RTL klubbon, az első két részét. Nagyon megtetszett, már alig várom a jövő pénteket, hogy újra nézhessem.
2013. febr. 1. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Faja, hogy azok a véleméyek, amelyek szeritn nem jók, de normálisan emg is voltak indokolva, hirtelen le lettek szavazva.


Attól még, hogy egyeseknek olyan baromira tetszik, fogadják el a véleményeket, hogy másnak nem - főleg, ha azok többek egy "JAJJ, NEKEM ÚÚÚÚGY TETSZIK" közhelynél.


Ja és attól még, hogy neked tetszik egy harmatos, közepesnél valamivel jobb sorozat csak, sorry. ^^

2013. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó főleg a vége felé beindul nagyon és a poénok is nagyon erősek!
2013. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
és egyébként ez az év sikersorozata és ezt nem csak én mondom hanem maga az az rtl klub is
2013. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Magyarországon lehet, de ez is csak a felhozatalt és a nézőket minősíti. Pedig olyanok is eljutottak ide - igaz, sajnos szinkronizálva -, mint a Hatfields & McCoys, vagy a Sherlock (az Arrow is összehasonlíthatatlanul jobb eredeti nyelven)
2013. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tök szerintem ennél jobb film nincs is a világon.Láttam az egészet.Nagyon jó.
2013. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A 2. évad 5. részétől szerintem újra nagyon fajin.

De a többi se rossz, csak azoknál a sztori túl kiszámítható, viszont 2/5-től már nem, nekem bejött

2014. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!