Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszik a Zöld...

Kinek hogy tetszik a Zöld íjász cimű új sorozat?

Figyelt kérdés
Én ma este láttam az RTL klubbon, az első két részét. Nagyon megtetszett, már alig várom a jövő pénteket, hogy újra nézhessem.
2013. febr. 1. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Én 9.részig már megnéztem feliratosan , akciókban nem rossz , de elég elcsépelt és unalmas lett 9.részre más ..
2013. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Heló!


Elég jól indult, de ahogy halad előre, nm elég a lendülete és "az újdonság" varázsa is hamar elvész. Egy erősebb fajta közepes sorozat, ami azért ér annyit, hogy az ember szánjon rá az idejéből, nem egy nagy eresztés - többet vártam, és többet is lehetett volna kihozni belőle.

2013. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

kb az 5. részig bírtam,aztán kaszát kapott.

a bosszúálló hős típus és képregény feldolgozás,az ott kezdődik,hogy penge,vagy a megtorló.

nem majomkodik mint ez az íjjász,hanem odamegy és elpusztít mindenkit.

amúgy a sztori is döcögős,unalmas.

az értékelhető a szigeten történt dolgok lennének,de azzal meg csínján bánnak,uh nem vártam ki.

2013. febr. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 AccountManagerkovács ***** válasza:
71%
A tegnap esti két rész után azt gondolom, hogy ez egy erősen közepes sorozat. Klisét klisére halmoz (a gépfegyverek soha nem találják el az Íjászt, a listáján szereplő emberekkel mindig éppen Laurelnek van peres ügye, Bruce Wayne-hez hasonlóan Oliver is megjátssza magát a nyilvánosság előtt, stb.), az akciók jók, a dráma kicsit túljátszott, a főszereplő csaj pedig nem tetszik, de azt hiszem, ennek ellenére nézni fogom - végülis nem mindennap adnak szuperhősös sorozatokat a magyar tévében...
2013. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

de gondolom 1 évados kaszált sorozat ez az íjjász,ha az rtl pénzt adott érte,mert normális sorozatra nagyon nem ruháznak be.

az odaát 4. évada is 4 év csúszással jött ki nagy nehezen.

2013. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó
2013. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Úristen szerintem fantasztikus ez a sorozat igaz csak az első kettőt láttam de szerintem nagyon jó. Én biztos h tovább fogom nézni, mert izgalmas téma amit feldolgoznak és a karakterek is írót jóó. Ja még csak annyi hogy a szereplő válogatàsról hogy nagyon jól válogatták meg pl. Oliver iszonyú helyes& izmos, tudom, tudom most fognak azok a kommentek jönni hogy pl. Csak egy tinilány mondhat ilyen. Vagy. Szánalmasak a mai tinédzserek mert minden egyes férfiba belezúgnak. Ja igen ezekkel a kommentekkel kapcsolatban csak annyit hogy nem nem vagyők az mindenkibe belezúgó típus sőt, és igen tinilány vagyok. Bocs ha feleslegesén
2013. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Úristen szerintem fantasztikus ez a sorozat igaz csak az első kettőt láttam de szerintem nagyon jó. Én biztos h tovább fogom nézni, mert izgalmas téma amit feldolgoznak és a karakterek is írót jóó. Ja még csak annyi hogy a szereplő válogatàsról hogy nagyon jól válogatták meg pl. Oliver iszonyú helyes& izmos, tudom, tudom most fognak azok a kommentek jönni hogy pl. Csak egy tinilány mondhat ilyen. Vagy. Szánalmasak a mai tinédzserek mert minden egyes férfiba belezúgnak. Ja igen ezekkel a kommentekkel kapcsolatban csak annyit hogy nem nem vagyők az mindenkibe belezúgó típus sőt, és igen tinilány vagyok. Bocs ha feleslegesen húztam az idejüket, csak elmondtam a véleményem azt ajánlom nézd tovább a sorozatöt ahogy én is fogom tenni. Ui: ne hallgass a negatív válaszokra jegyezd meg csak a saját véleményedre hallgass, q belső hangra. üdv imádom ezt a sorozatot : tinilány xo :-)
2013. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
szerintem is nagyon jó, pénteken láttam tv-ben az első két részét, tegnap pedig egész este azt néztem feliratosan. Én egyáltalán nem találom se középszerűnek, se elcsépeltnek, én izgalmasnak találom, szerintem egyáltalán nem vontatott, de nem vagyunk egyformák, nekem nagyon tetszik!
2013. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
0%
NEKEM NAGYON NAGYON TETSZIK!! :) Sztem iszonyat jó ez a sorozat. A 14.része nagyon izgire sikerült. :) Tuti h tovább fogom nézni. :))
2013. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!