Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dr. Csont miért nincs...

A Dr. Csont miért nincs mostanában az RTL-en?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 22:33
 1/5 anonim válasza:
én sem toom! máán én is hiányolom! most a coolon van de csak ismétlés asszem!><
2013. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert félbeszakították a 7. évadot.

Most a Finder (Csont nélkül) c. sorozatot adják, ami a Dr Csont spin- off- ja. (Ezért bukkannak fel benne időnként a Dr Csont szereplői.) Ez egy 1 évados, tizenvalahány részes sorozatocska, amelyből nem is forgattak le többet, Amerikában megbukott.

Ha vége lesz (kb. áprilisban), akkor fogják befejezni a Dr Csont 7. évadát. Egyébként feliratosan már a 8. évad is elérhető a neten.

2013. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is csodálkoztam,hogy nincs,de jó hír, hogy tavasszal megint lesz.Magyar szinkronnal jobban szeretem :)
2013. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is nagyon várom már, örülök a hírnek, hogy a mostani sorozatnak tavasszal vége, mert nekem ez a csont nélkül nem jött be :/
2013. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nekem sem tetszik a Csont nélkül. Szerintem elég gagyi. Várom már a Dr. Csontot. XD

2013. febr. 2. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!