Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a kezemben egy csont, de...

Fáj a kezemben egy csont, de mivel nem mostanában ütöttem be, nem mehetek ügyeletre elvileg. Akkor hova menjek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon járatos ilyen dolgokban, nem vagyok egy rendszeres látogató az orvosnál. Most viszont úgy érzem érdemes lenne azért megnézetni a kezem. Elég ha csak bemegyek a kórházba és ott a betegfelvételnél megmondják hova menjek? A rendelési időket is érdemes lenne megnéznem? De ilyenkor milyen osztályra kell mennem? Légyszi segítsetek.
2010. aug. 3. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem az a legbiztosabb, ha először háziorvoshoz mész!

van olyan hely ahova csak beutalóval mehetsz így olyat ki is tud neked írni, de nemtudom a te esetedben mit fog mondani,javasolni

2010. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!