Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Motel. Ugye Josh meleg és...

Motel. Ugye Josh meleg és szerelmes Oliba?

Figyelt kérdés

Akinek eddig mondtam, szabályszerűen kinevetett.

Érvelnék a melegség mellett:

~ Teljes kiakadt mikor a gyilkosa a vonaton a kezét a lábára tette.

~ Később a bárban Josh tette ugyanezt...

~ A pasi mondta, h az ő korában ő is egy reagál volna, de ugy érzi jól döntött mikor családot alapított.


És hogy Oliba zúgott:

~ A vonaton kibukott azon h Oli csupasz seggel volt mellette mikor Paxton fotózta és miközben ő aludt.

~ Szintén túlreagálta a szaunában mikor Oli az "izlandi tükörsima golyóit" mutogatta neki.

~ Millíó üzenetet hagyott neki, mikor eltünt, láthatóan jobban foglalkozta h hol van mint Paxtont.

~ Mikor Natalya a diszkóban bedrogozta és szédült, Olit látta maga előtt.


Szóval én látom rosszul vagy tényleg hülyeség az észrevételem? Ti mit gondoltok?



2013. jan. 25. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Erre én is gondoltam, mikor megnéztem. De Eli Roth biztosabbat tudhat, mivel ő írta. :D
2013. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ja :) de egyértelmű amúgy :) esetleg annak nem tünik fel aki csak a dudákra meg a durva jelenetekre figyel, vagyis alapból a beszélgetésekre, reakciókra nem figyel, sajnos sok ilyen ember van :D
2013. jan. 25. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, az ember valószínű, hogy nem azért ül le egy ilyen film elé, hogy rejtett meleg szerlemi szálat keressen. :D


Amúgy kicsit hasonló szerintem a Sikoly 4-ben Judy rajongása Sidney iránt. xD Csak ők nők.

2013. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jajj azt kihagytam a felsorolásból, h a hivatásos nő elől is elmenekült. :D

hidd el énsem azt kerestem, de nehéz nem észre venni a dolgot :D hallottam a Sikoly 4es témáról, de még nem láttam :)

2013. jan. 25. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meleg szerintem is.
2013. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ugye :)
2013. jan. 26. 07:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!