Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan sorozatot amit...

Tudnátok olyan sorozatot amit érdemes lenne elkezdenem?

Figyelt kérdés
Láttam már a Szökés, Szellemekkel suttogó, és Bűbájos boszorkák sorozatokat, és szeretnék belekezdeni egy újba. Lehetőleg Magyar szinkronos kéne. A Pretty Little Liars-t néztem, de sajnos csak felirattal van, és nem merek emiatt belekezdeni. Akkor gondolkodtam még a született feleségeken, biztos vicces, de attól félek, hogy ráunnék egy idő után. Tudnátok mondani pár sorozatot? Mindegy milyen, a lényeg hogy lekössön.
2013. jan. 21. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Code Geass

Arrow

The Walking Dead

2013. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Monk

Psych

Chuck

2013. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most olvastam az Arrow leírását, és szerintem nagyon hasonlít egy az RTL-en hamarosan induló sorozat történetére.

Azthiszem valami Zöld nyíl lesz a címe, szóval hogy ha ugyanaz a kettő akkor lehet hogy elkezdem.

2013. jan. 21. 22:38
 4/11 anonim válasza:
Pedig mindnenképp hasznos lenne,ha feliratokkal néznéd,ragadna rád egy kis angol is! Én csak azért nem nézek már annyi sorozatot mostanában,mert annyit ültem a gép előtt, hogy fájni kezdett a hátam! :) Szóval ne félj az olvasástól! ;)
2013. jan. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
pasi vagy vagy csaj? :) nem mindegy, de látom elég vegyes az ízlésed
2013. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gossip Girl, Misfits, Skins
2013. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vámpirnaplók!!! nem bánod meg!! :D
2013. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
17/L vagyok :)
2013. febr. 10. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Revenge, Hős legendája, Pretty Little Liars is nagyon jó felirattal is, ha szereted a sci-fit, akkor star trek vagy csillagkapu
2013. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 viktorvarga ***** válasza:
csajoknak mindenképp a hanibál vagy a walking dead.:)
2013. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!