Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Poénok utáni "nevető effekt"?

Poénok utáni "nevető effekt"?

Figyelt kérdés
Miért jó egyes vígjáték készítőknél minden poén után bedobni a "nevető effektet"? Szerintem ettől egyáltalán nem lesz viccesebb az amúgy is silány poén. Ettől csak szánalmasabb lesz. Szerintetek miért jó ezt mégis bedobni?

2013. jan. 20. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Régen élő közönség előtt vették fel ezeket a sorozatokat, és onnan maradt meg, a készítők szerint így viccesebbek a poénok, plusz amolyan hagyomány is már ez. Engem is nagyon zavar, de már hozzászoktam.
2013. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A rossz poénoknál tényleg nagyon szánalmas és engem is nagyon zavar. Azért van, mert az emberek úgy működnek, hogy nézd már nevet, akkor én is nevetek.( Volt is egy ilyen, talán francia kisfilm, amiben egy metrón tesztelték, ha valaki elkezd nevetni mi történik. Kb 2 perc után az egész metró szakadt a nevetéstől:)
2013. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!