Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van-e olyan film ami egy...

Van-e olyan film ami egy tinilány életéről/mindennapjairól szól? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Olyan filmet keresnék amibe pl. van egy gimi és ott van egy menő csaj és jön egy új lány aki nagyon lúzer és kicikizik meg minden. Amiket már láttam és ilyesmi fajta: Vadócka, Bajos csajok 1-2, Dögölj meg John Tucker, Amerikai Hófehérke. De ha tudtok még mondjatok jó sokat! Köszönöm!

ÜDVÖZLETTEL: 12/L



2013. jan. 20. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a St. Trinians-t. Két része is van.
2013. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az miről szól bővebben saját elmondásod alapján? Mert már egyszer belenéztem és nem nagyon tetszett..-esetleg valami más? De azért köszönöm értelmes válaszodat!
2013. jan. 20. 11:58
 3/5 anonim válasza:

A macskám a csládom és a fiúk: Jön két uj fiu az iskolába és aza a bizonyos lány kinézi magának és elmennek abba z üzletbe vásárolni, ami a két fiú szüleié. A lány teljesen beleszeret a fiúba, de annak van barátnője aki egy r banc. Közben meg a fiú is érez valamit a lány iránt, de a lány egy másik fiúval megy el egy partira, hogy tegye féltékennyé a fiút. A fiú szakit a bartnőjével meg aztán egymásba szeretnek és minden. Nézd meg egyik kedvenc filmem ezerszer jobb mint amilyennek leirtam. http://www.youtube.com/watch?v=pN-pbo2Rs9k


Akkor meg a bajos csajoknak van második része is azt si érdemes elnézni. Hercegnő védelmi program

Micsoda srác ez a lány

Életrekelet napló.


És üzenem, hogy az egész filmnek le van irva a port-ja vegyél egy kis fártságot és ird be és olvasd el ne másnak mond hgy irjanak le enekd egy regényt.

2013. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Köszönöm szépen! Amúgy elolvastam a Port.hu-n, csak azt mondtam neki, hgy írja le,hogy Ő mit gondolt erről! Köszi megnézem!

2013. febr. 2. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Tizenhárom. Ez az egyik kedvenc filmem, érdemes megnézni, nagyon jó.
2014. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!