Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az IMDB-n hol lehet megnézni...

Victory1995 kérdése:

Az IMDB-n hol lehet megnézni a topp listát?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy sorba vannak rakva a pontok szerint.

Előre is köszi a választ. :D



2013. jan. 20. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi

Ahogy látom régebben nem voltak ilyen nagy elvárások :)

egy 94-es film az első az kb most vagy 3 pontot ha elérne XD

2013. jan. 20. 10:49
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

A remény rabjait, ha most csinálták volna, akkor is kizártnak tartom, hogy 3 pontot kapna...

Csak arról van szó, hogy akkor még tudtak normális filmet csinálni, nem úgy mint most, hogy nagyon látványos filmeket hoznak össze, de 0 történet, semmi mondanivaló. Tisztelet persze a kivételnek, ahogy látod előkelő helyen van a listán az Eredet, A gyűrűk ura, a Django elszabadul, amik nagyon jól sikerült filmek.

20 éves vagyok, szóval nem nosztalgia hatása miatt védem a régi filmeket, hanem mert tényleg jobbak. Szerintem elég durva kijelentés, hogy a Remény rabjai most már csak 3 pontot érne...

2013. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
én 15 vagyok és a régebben több jó filmet csináltak ( ma is van sok jó, de nem annyi mint rég) pl. Keresztapa , Sebhelyesarcú, Szemtől szemben, Gyalog galopp, Brian élete, Jó, a rossz és a csúf
2013. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyik lista sem objektív.

A remény rabjai valóban egy jó film, de szerintem túlértékelt. Ahol az Országúton (La Strada, 1954) című film a 199. helyet foglalja el, az a lista nálam nem mérvadó.

2013. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ian Catman ***** válasza:
A legelső link jó. De tudnod kell, hogy az IMDb ú.n. Bayes-i statisztikát használ, nem túl egyszerű megérteni, de van benne ráció (csak elég nagy szavazat számít, kizárja a szélsőségeseket, stb.) Hosszú távon viszonylag megbízható. (Ellentétben pl. a Port-tal amelyik abszolút semmilyen reprenzentativitást nem ad.)
2013. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bírnék mondani vagy 50 filmet amit előrébb lehetne sorolni a régiek elé. :) De szerintem az A remény rabjainál vannak sokkal jobb filmek pl: Bosszúállók, Hulk, Terminátor, Gyűrűk ura, Hary Potter, Az éhezők viadala, Ted, Pi élete, Másnaposok, rossz tanár, meg régibe is van Istenek a fejükre estek, Csont hülye meg Acevantura meg még sorolhatnám. Én az ilyen filmeket sokkal előrébb sorolhatnám.
2013. jan. 24. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező már ne haragudj de te fogyatékos vagy?

A rossz tanár,Hulk,a bosszúállók, a Ted jobb film mint a Remény rabjai Frank Darabont agyonverne téged (a film rendezője) abban viszont egyetértek,hogy túl van értékelve de nagyon jó film inkább ilyen 8.4-es lenne a jobb helyezet mondjuk a 86.

2013. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem. És bizony azt mondom hogy azok jobb filmek. :)
2013. máj. 1. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!