Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazából nem tudtam milyen...

Igazából nem tudtam milyen kategóriába írjam a kérdést. Mi a véleményetek a Felhőatlasz c. filmről?

Figyelt kérdés
Azt hiszem erről elég hosszú vitát lehet nyitni ha rajtam kívül van még valaki aki megértette. De én ebbe nem szeretnék belefolyni. Csak kiváncsi vagyok az emberek véleményére.

2013. jan. 10. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden idők egyik legjobb filmje szerintem.
2013. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

A legkülönlegesebb film, amit eddig láttam.


A Felhőatlasz végigköveti és felülvizsgálja több, látszatra egymástól független életek cselekvéseit és következményeit, valamint azt, hogy ezek hogyan befolyásolják egymást az idő folyamán.


Ez a film egyéni megközelítésű az egzisztenciális folyamatokra, az univerzumra és arra a létformára nézve, amelyet mi életnek nevezünk.


A legfontosabb tényező, az értékelésére nézve, talán az, hogy lenyűgöző film annak, akinek van szeme rá. Vannak ugyanis, akik fennakadnak azon, ha egy ilyen terjedelmű és mélységű filmnek akad egy-két logikai hibája. Nyilván minél komplexebb a film, annál nagyobb esély van rá, hogy valamely részletébe hiba csúszik- de nem ez a lényeg. A film mondanivalója és lényege nem az apró részek esetleges hibáitól függ. A film készítői hibázhatnak, de az univerzum nem. Ez a film lényege és ez az az összkép is, amelyet látni kellene ebben az alkotásban.

2013. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon-nagyon jó. Az egyik legjobb, amit valaha láttam.
2013. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=IdGz1-6ErJM


Hasonló az én véleményem is.

Btw Életrevalók a világ legjobb filmje és a Bakancslista.

2013. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodtam, hogy talán azért játszódik ennyi síkon a film, hogy könynebb legyen átültetni a mindennepjainkba.



Igazából órákat tudnék beszélni szinte minden egyes részletéről. Akkor ezek szerint nem csak én vagyok így vele. Egy mosollyal tudnám csak legjobban kifejezni amit a végére megértettem belőle :)

Persze voltak benne apró hibák, de hogy egyáltalán ilyen ötlet megszülessen valaki fejében.. már az is nagyon durva. :D


Az Avatar egy nagyon nagy mérföldkő volt az életemben, aztán A békés harcos útja, utána azt hittem, hogy a Nevem Khan c. filmet már nem lehet felülmúlni, de abban biztos vagyok, hogy ennél a filmnél "jobbat" nem csinál az emberiség az elkövetkezendő 100 évben. Persze erre a "jó" jelző már igencsak kevés. :)

2013. jan. 11. 00:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!