Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alien vs. Akonyat vámpírok...

Alien vs. Akonyat vámpírok harc. Szerintetek ki nyerne egy harc során?

Figyelt kérdés
Alien: savas vér, erő. Vámpírok: gyorsaság, erő, stb...

2013. jan. 8. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Az Alieneknek szurkolnék:) de fájó szívvel azt kell mondjam, hogy sajnos a vámpírok nyernének. Gyorsabbak,okosabbak,erősebbek.
2013. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alienek nyernének,mert belőlük rengeteg van :) a vámpírokat szanaszét cincálnák.
2013. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fasz se tudja :S
2013. jan. 10. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is bátor dolog volt egy mondatban említeni a két témát. Az Alien egy kultuszfilm téma, a másik pedig egy tini nyáltenger. A vámpírok benne nem vámpírok, mivel nem rendelkeznek túl sok olyan tulajdonsággal, amivel egy vámpírnak kell.


1. Mi az, hogy bírják a napfényt, csak csillognak benne?

2. Mi az, hogy nem alszanak? Hol a koporsó, amiben nappal pihenniük kéne?

3. Mi az, hogy van tükörképük?

4. Mi az, hogy ember nem tudja megölni?

5. Mi az, hogy egy pap, fényes nappal, Isten színe előtt házasít vámpírt?

6. Mi az, hogy különböző tulajdonságaik vannak az egyes vámpíroknak? Ez nem az X-Men!

7. Mi az, hogy engedély nélkül beléphetnek magánhelyiségbe?


Az egész egy vicc. Egy másodpercig sem tudom komolyan venni. Az Alien-ek minden téren győznek. Nehogy már pár fehérre vakolt, rúzsozott szájú kisfiú meg kislány olyan kemény legyen, hogy egy elképzelt ütközetben is akár győzhessen.

2013. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az Alien 1-et tekintem, akkor egy olyanból egy is kinullázná őket.:)

Sőt, soha nem értettem az AVP filmet (amellett, hogy nézhetetlen), nekem soha nem volt kérdés, hogy az Alienek ellen nem sok esélye lenne a Predatoroknak sem.

2013. júl. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!