Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A port.hu-n Quentin Tarantino...

A port.hu-n Quentin Tarantino topicjában lehet látni, hogy van 4-féle Grindhouse film. Rámentem mindegyikre és mindenhol totál más rendezők vagy Rodriguez vagy Tarantino vagy mindkettő vagy mások is?

Figyelt kérdés
Most akkor itt a port rontotta el vagy mivan? Megakartam nézni a filmet de ez totál összezavart.Hogy akkor több rész van vagy mi?
2013. jan. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég rendesen megkavarták.

Két film van, ami Grindhouse. A Halálbiztost rendezte Tarantino, a Terrorbolygót pedig Rodriguez.


A többi rendező kamu filmajánlókat rendezett, amit a Terrorbolygó illetve a Halálbiztos előtt adtak le.

Ugyanis az volt a cél, hogy visszahozzák a 70-es évek trash/explotation filmjeinek hangulatát, mintha a néző egy koszlott moziban ülne. A Terrorbolygó közepéről például kimaradt húsz perc, mintha elszakadt volna a filmszalag, a néző úgyis kitalálja mi történt azalatt.


Szóval az összes többi rendező csak egy rövid filmrészletet rendezett, ami nem szerves része a filmnek.

Ezen az álfilmajánlók némelyikéből később film lett, ilyen a Machete vagy a Hobó a puskával. Pedig mindkettő egy abszurd viccnek tűnt csak.

2013. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez mekkora baromság.. Nem sok értelme van amit ezek csinálnak néha.De ha ennek köszönhető tényleg a MAchete amit máshol hallottam akkor jól van! Mert akkor mondhatom megérte! :D

Szóval 2 része van.Egy Rodriguez és egy Tarantino-féle?

2013. jan. 5. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem két rész, inkább két haver rendező tisztelgése a 60-70-es évek b filmjei előtt.
2013. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. :D

Köszi szépen a válaszokat!! ;)

2013. jan. 5. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy a Machete az egyik kamu filmajánlóból készült!


[link]

2013. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!