Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Grace klikina vs. Vészhelyzet?...

Juca0105 kérdése:

Grace klikina vs. Vészhelyzet? Kinek melyik tetszett jobban? És miért?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A vészhelyzet az örök klasszikus, számomra megunhatatlan.

A grace klinikával nem tettünk egymásra jó benyomást elsőre :)

Még nagyon régen, mikor elkezdte adni az rtl (nem is tudom hány éve volt már) akkor nagyon vártam, de baromi nagyot csalódtam. Ugye a vészhelyzeten nőttem fel, így arra vártam, hogy hasonló lesz. Hogy inkább a kórház élete/mindennapjai lesz a lényeg, az ott dolgozóké csak mellékzöngeként lesz jelen. De a grace klinikában ez épp fordítva van. Dolgozhatna ez a csapat akárhol, simán át lehetne őket emelni akár egy nagy céghez, vagy szinte bárhova, mert inkább szól a magánéletük forgatagának kibogozásáról a sorozat, mint a kórházról.

Olyasmi rémlik, hogy úgy kezdődött az egész, hogy a csaj szétcsúszva kimászott valami ismeretlen pasi ágyából, aztán ment dolgozni, ahol kiderült hogy a pasi a főnöke. Na én ekkor kapcsoltam át máshova :)

Aztán tavaly nem volt jobb dolgom, és megnéztem pár részt, ugyancsak az rtl-en, csak mert épp az ment. És ezúttal nagyon tetszett! (biztos azért mert már nem vártam tőle semmit)

Azóta is tervben van, hogy egyszer megszerzem és megnézem az egészet.

2013. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vészhelyzet. Egyértelműen.

Az előttem sem tiszta, hogy miért, talán csak rossz részeket kaptam el a Grace klinikából és elvette a kedvem az egésztől, ami azóta sem jött meg :)

Majd egyszer.

2013. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 medicopter117 ***** válasza:
Kiskorom óta nézem a Vészhelyzetet és imádom. A Grace Klinikát sokáig bem szerettem de egyszer a tv-ben megnéztem pár részt és hát szeretem ezt a sorit is de a Vészhelyzet viszi a prímet ..
2018. nov. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!