Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetszett a Merlin finale?

Tetszett a Merlin finale?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 18:08
 1/3 anonim válasza:
Hát, én személy szerint jobban örültem volna, ha Arthur nem hal meg de hát így illeszkedik a mondakörhöz :)
2012. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tetszett. Ezek az angolok ebben az évben alulmúlták magukat. A Doctor Whoval is maradandóan rosszat alkottak :)


Szerintem tudhatták volna, hogy nem vagyunk zakkantak, tisztában vagyunk azzal, hogy nyiffan ki Artúr, szóval ránk bízhatták volna a halála elképzelését. Én Merlin vallomásával és talán némi visszaemlékezéssel fejeztem volna be, hogy mikor és hol segített Merlin az erejével.


Így csak jót zokogtam rajta és írok egy fanficet magamnak, amiben feltámasztom Artúrt :D Nekem Artúr csak ne haljon meg huszoniksz évesen, jóóóó????? :D

2013. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 2. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!