Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a leghelyesebb Naruto,...

Ki a leghelyesebb Naruto, Sasuke, Shikamaru, Kiba, Neji, Gaara? Szerintem Sasuke.

Figyelt kérdés
naruto

2012. dec. 30. 16:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Sorrendbe teszem, akiket kérdeztél.:) (megvagyok késve 10 évet, de sebaj, 9 évesen nem tudtam volna annyira dönteni XD)

1. Shikamaru, szerintem nagyon jól néz ki, badass, ha 12.-ben néztem volna újra a Narutót és nem mest, akkor biztos tőle lett volna a ballagós idézetem "Sometimes I wish I was a cloud, just floating along where the breeze takes me". Bár a teretikus kapcsolatunk dinamikája olyan lenne, akár az aludt tej, valami mégis van ebben a srácban.

2. Naruto, bár nem előnyére öregedett, a kicsi és a kamasz verziója aranyos.

3. Neji, bár el van telve magától és a sztori elején tele van dühvel és komplexusokkal, miután ezeken kb túllendül, nekem kedvelhető lesz. A haja kifejezetten tetszik (idk, van valami a hosszú és/vagy rendezetlen hajakban, ami felkelti a figyelmem), a szemei pedig különlegesek és hasznosak

4. Kiba, talán még jobban is néz ki, mint Neji, de ilyen naivnak és butácskának tűnik, plusz mindenhova kutyával megy, azt a szagot nem bírnám

5. Sasuke, jól néz ki, de olyan fejeket tud vágni, hogy néha a falnak mennék tőle, a haja pedig sokszor nagyon rosszul áll, pl a Gaara elleni chunin vizsgán. Személyiségét se bírom, bár megy át character developement arc-okon, de a családjáért sincs ott eléggé, elvileg canon, hogy sose csókolta meg a feleségét, szóval szerintem nem egy jó parti senkinek.

6. Gaara. Egyszerűen nagyon para, ahogy kinéz. Kiskoromban kb rémálmaim voltak tőle, most meg valahogy ilyen túl színes nekem a dizájnja. Gyerekként tipikus pszichopata gyilkosnak nézett ki (az is volt), de felnőttként, a Borutoban se tetszik jobban az elnyalt hajával

Sokan idevették még Sait, nekem ő Gaara után jönne, kicsit gyíkemberes benyomást kelt, nagyon sápadt, nincsenek rajta jellegzetesebb vonások, amik különösen széppé tennék számomra.


Naruto, Sasuke, Kiba, Neji, Gaara

2022. jan. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:

Szerintem:

1 Gaara

2 Naruto

3 Sasuke

4 Shikamaru

5 Kiba

6 Neji

2023. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:

43 vagyok

Itt csak a sima Narutobol van

2023. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!