Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a leghelyesebb Naruto,...

Ki a leghelyesebb Naruto, Sasuke, Shikamaru, Kiba, Neji, Gaara? Szerintem Sasuke.

Figyelt kérdés
naruto

2012. dec. 30. 16:17
1 2 3 4 5
 11/43 bence12344 ***** válasza:
32%

Naruto a legjobb

és elvégre róla szól a tőrténet :)

Imádom a Narutot 4 edszerre nézem végig a shippudent persze odáig amíg jelenleg tart :) a sima narutot 3 szor néztem végig :) xbox 360 ra is megvan a Naruto játék és wii re is :) szóval eléggé függő vok Narutóval kapcsolatban

Sztem naruto xd kicsit hosszú lett :)

2013. jan. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 bence12344 ***** válasza:
87%

Bocs el írtam mert sietek aludni

Naruto Shippuuden

2013. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
87%

Uh... Nehéz döntés... A két favorit anime karakterem Sasuke és Naruto...


1. Sasuke

2. Naruto

3. Neji

4. Shikamaru

5. Kiba

6. Gaara

2013. jan. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
98%
neji és gaara, de sasuke sincs annyira lemaradva
2013. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Izzé...Nem is tudom.Bár,szerintem Kankuro egyáltalán nem ijesztő,de mindegy.Akkor nálam a sorrend:

-Gaara (favorit)

-Shikamaru

-Sasuke

-Neji

-Kiba

-Naruto

Már nem mintha utálnám Narutot,de nekem ha "helyességi-sorrendről" van szó,nem a kedvencem

2013. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
93%
Nekem külsöre a top1 Sasuke de karakterileg a Shippuuden óta nem bírom, szóval 1. helyen Naruto és Sasuke áll holtversenyben, a második helyezett pedig... Shikamaru és Kiba. Itt csak szimplán nem tudok választani.
2013. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Bencénktől kétlem, hogy bárki is választ várt volna. Nem mintha ellenezném az egyneműek közötti vonzalmat, de ez mégsem a legmegfelelőbb szekció a kitárgyalásához...:D

Amúgy nálam is Sasuke viszi a pálmát, érdekességképp közölném, hogy a nekem a karaktere ellen sincs kifogásom, szerintem meg lehet érteni az ambícióit. (Nagy kedvencem mellette Shikamaru, de ő pláne nem a küllemi adottságaival fogott meg.:D) Narutón meg valóban dob a rókabajusz.

2013. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
28%
Ugyan fiú vagyok, de Sasuke-t egyáltalán nem gondolom helyesnek. Szerintem kifejezetten nem helyes. Főleg azzal a hosszú emo hajjal. :D Naruto viszonylag helyes, csak a hajával kéne kezdeni valami mást. :D Rajtuk kívül a többségnek szintén hosszú haja van, ami nem illik egy fiúhoz. Úgyhogy igazán helyes fiú nincs. :D
2013. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
80%
Helyesbítek: Kakashi talán jól nézne ki, illetve Asuma egy igazán férfias karakter. :D
2013. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
95%

Sasuke nez ki a legjobban szerintem. Meg hogy sz@r a vilagra (elejen) ez tetszik.

Shikamarunak a jellemet szeretem.

Kibaban a kisfiussagat.

Nejiben pedig, hogy mindig olyan nyugodt.

Narutot pedig egy nagyon eros szemelyisegnek tartom, o vezet nalam osszesegeben.

2013. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!