Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dexterből való ez az idézet...

Dexterből való ez az idézet ki mondja ezt és melyik évadban (esetleg hanyadik részben)?

Figyelt kérdés

"Ha rájuk nézek, olyan könnyűnek tűnik kötődni egy másik emberi lényhez. Mintha senki nem mondta volna el nekik, hogy ez a világon a legnehezebb"


köszönöm elöre is a válaszokat.



2012. dec. 23. 18:13
 1/4 anonim válasza:
0%
Dexter Mandarkra és Didire?! szerintem
2012. dec. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy ez az idézet Dexter szájából hangzik el, de hogy mikor arról fogalmam sincs... Ebben a sorozatban minden második részben elhangzik egy idézet ami szállóigévé válhat, nehéz visszaemlékezni rájuk. :D Viszont most nézem újra a sorozatot, ha elhangzik az idézet szólok majd. :)
2013. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
4. évadban volt szerintem, ott volt ez a nagy kötődése a gyerekekhez, Ritához..
2013. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom ez még mennyire aktuális de az 5.évad 12.részében mondta...kb. az utolsó 5 percben :DD
2016. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!