Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben van ez az...

Melyik filmben van ez az idézet s hogy hangzik pontosan? Már fáj a fejem.

Figyelt kérdés
Azt hiszem szakítanak és a férfi mond valamit, mire a nő, aki azt hiszem Jennifer Aninston, de ebben sem vagyok biztos, csak Őt látom magam előtt, azt mondja, hogy "és mennyivel jobb ugye annak, akit úgy hagynak el, hogy", nem emlékszem a folytatásra, de azt jelenti amit mond, hogy nem jobb annak, aki előre tudta, hogy el fogják hagyni, mint akit meglepetésként ér. Az is lehet, hogy két nő beszélget és az egyik miatt hagyják el a másikat. Órák óta gondolkozom, keresem, de nem jut eszembe pontosan, már nagyon fáj a fejem.
2012. dec. 12. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a P.S. I Love You-ban mondja Katie Bates Hilary Swank-nek?
2012. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igen. De igen, mindjárt megkeresem. Remélem igen. Nagyon köszönöm.
2012. dec. 12. 16:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kerestem még meg, de már biztos vagyok benne, hogy igen, ahogy beugrott Katie Bates arca. Őszintén köszönöm, még egyszer.
2012. dec. 12. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!