Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kaptár 1-5 kritika? erre...

Kaptár 1-5 kritika? erre mondjatok valamit

Figyelt kérdés

Sokan fikázzák a kaptár utolsó 4 részét de kérdem én hogy miért?


mindenki azt mondja hogy "jajj mert de szar..."

de ha ti is ilyenek vagytok akkor mondjátok meg hogy pontosan miért...


Szerintem ez egy nagyon jó film, a kedvencem!



2012. dec. 17. 22:16
 1/5 anonim válasza:

Az utolsót még nem láttam, azt elöre leszegezem.


Az elsö három az nekem nagyon tetszett, a 4. az már kicsit eröltetett, de azért az is bejött. Szerintem az 5. is a 4-hez hasonló véleményt fog kiváltani belölem.

2012. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szerintem minden képpen nézd meg, nagyon jó lett...

Ha igazán élvezni akarod add t magad a filmnek és ne előítéletekkel nézd...jó szórakozást további válaszokat várok...

2012. dec. 17. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem rég láttam az 5-öt, de nekem nem tetszett.

Az eleje másról se szól, csak szaladnak vagy 20 percen keresztül a zombik elől.

Aztán a roncsos résznél inkább elkezdtünk kefélni a csajommal aztán mire végeztünk már ki is jutottak és azzal a mexikói cigány qurvával b.aszakodtak.

Szal megint ment a szaladozás....

2012. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hat nem tom mert nekem is az egyik kedvencem. Pont a multkor néztem meg egymást kővető napokon mind az 5 részétz
2012. dec. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Nekem az első tetszett, főleg a játékok miatt, bár az se volt annyira túl jó. Aztán a kettő több sebből vérzett, abban is hibáztak, ami az elsőnél jó volt. Így az számomra sokkal gyengébb lett, nem is akarom többet látni.


Aztá a három kellemes meglepetés volt, majdnem annyira tetszett, mint az első - főleg a hangulata miatt.


Amit viszont kfiogásolni lehet: nem túl erős - sőt, néhol gyatra - színészi játék, bukdácsoló történetvezetés, nem iylesztő - ami szerintem elvárható lett vonla legalább minimális szinten -, valamint sablonokból is bőven építkezik.


A többit még nem láttam, így azokról nem mondok véleményt természetesen.

2012. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!