Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a "Videómáni...

Mi a véleményetek a "Videómánia" című webes filmkritikai sorozatról és Dancsó Petiről?

Figyelt kérdés
Én magát a sorozatot nagyon szeretem és Petit is nagyon tehetséges, jó humorú srácnak tartom, bár néha kissé nagyarcnak és flgmának tünik maga a stílusa, nem tudom megmagyarázni miért.

2012. nov. 25. 10:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hmmm... valahogy több válaszra számítottam! XD
2012. nov. 25. 10:47
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Ja, tényleg r*hadt beképzelt és pofánrúgni kevés lenne, de ahm... szerintem is humorosak a videói. Emlékeztet egy ismerősömre is. Meg a mostani k0nyves bemutatójával is tök jó volt, hogy bele tudta magát élni annyira a játékba még ennyi idősen is, ez látszott.


Szóval azt bírom rajta, hogy őszinte, csak visszavehetne az arcából.... Mondjuk gondolom ez jár együtt az őszinteséggel, mert legbelül mindenki flegma... Na mindegy...

2012. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Engem nagyon idegesít.

Inkább a Hollywoodi hírügynökség.

2012. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Ja, mert az nem idegesítő. Amúgy ezt is nézem, de úgy tűnik, ez az irritálóság velük jár...lol
2012. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
98%

Tényleg csöppet arrogáns és beképzelt, de az tény, hogy van ehez az egészhez tehetsége, nem is beszélve a time-lapse videóiról, engem azok is nagyon megfogtak.


Minden esetre ezerszer inkább Dancsó Peti, mint a Hollywood Hírügynökséges srác! Ő aztán valóban baromi idegesítő számomra, pláne az idétlen hadarásával.

2012. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem becsületes, tehetséges srác. A videói viccesek, de a lényeget is tartalmazzák. Nagyképűség és flegmaság? Nem lehet félreértik néhányan pár poénját? Szerintem ettől, még viccesebb! Engem közel sem zavar annyira mint Gergő (HollywoodNewsAgency-ből) hadarása és vágásai a beszéd közben...


Péter kritikái viccesek, sőt meg merem kockáztatni, hogy FreddyD kritikáival már egy szinten vannak és csak jobb lesz!

Gergő kritikái inkább tárgyilagosak, kevés bennük a vicces elem, vagy ami vicces próbál lenni az mégsem az...

2013. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Amit Peti a kamera előtt előad, azt én nem is Dancsó Péternek, hanem Videómánia Péternek hívom, mert eléggé rájátszik. Ahogy az egyik videóban mondja is, a való életben sokkal csöndesebb.

De ez a rájátszás kell is. Ha már Szirmai Gergő felmerült, nála is látszik, mekkora különbség van aközött, ahogy a bevezetőjében komolyan beszél egy jelenségről, satöbbi, meg aközött, hogy elkezdi az igazi hadarós, sokszor tényleg nem vicces filmelemzést.

Mondjuk az, hogy mi vicces, mi nem, Petinél is egyre inkább nyomon követhető, az új "hangalámondásos" videói (pl Pál utcai fiúk) nekem a legkevésbé se tetszenek.

Ami a "rajongók" hozzáállását illeti, elszomorító, hogy mindig agonizálni kell valamin. Amikor megjelent a DVD, akkor az volt a baj, hogy mi az, hogy pénzért. Mikor elment az EMI klubba (mert nem utasította vissza a meghívást), rögtön ki lett kiáltva szélsőjobboldalinak. Mikor Puzsérral csináltak egy közös (maratoni) estet, akkor meg az volt a baj, hogy miért kell lealacsonyodni ahhoz a pasashoz. Egyszerűen nem lehet jót tenni az emberekkel...

2013. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Darcydoo válasza:
82%
Én is nagyon bírom a videót. De inkább Szirmai.
2014. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most nagyon rákattantam a videoira és a tesómmal napi szinten nézzük :) nagyon jó szerintem rohadt tehetséges és megvan a maga stílusa ami szerintem fantasztikus.A Szakszerűen videóit imádom de a Álom.Net-et is többször megnéztem végig röhögtem...szentem nagyon jók.
2014. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
53%
Szerintem iszonyatosan irritáló. Egyszerűen 3 percnél többet lehetetlennek tartok megnézni a videóiból, semmilyen értékelhetőt nem találok benne.... Idegesítő, humortalan, ostoba, erőltetett...
2014. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!