Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lesz a Promethe...

Brokenbone kérdése:

Szerintetek mi lesz a Prometheus folytatása?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, a következő rész címe Paradise lesz.Szerintetek kb. miről fog szólni?Én imádom a Prometheus-t csak hát elég érdekes befejezés volt, hogy Shaw majdhogynem teljesen egyedül egy idegen űrhajóval megy a többi idegen után.El nem tudom képzelni, hogy lehet ebből még 2 részt forgatni.

2012. dec. 15. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Szerintem a folytatásban új szereplők lesznek, akik valahogyan majd követik Shawt. Vagy tényleg nem tudom elképzelni mi lesz.

Vagy közvetlenül az Aliens előtt fog játszódni.

2012. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az Aliens előtt, vagyis az Alien 2. előtt nem játszódhat, csak az Alien előtt lehet. ^___^

Állítólag ez már tényleg az Alien előzménye lesz és láthatunk Alien-eket. De régen ezt mondták a Promira is.

Egyébként én nem kedvelem a Promit. Se Alien-nel kapcsolatos filmként, se különálló filmként. Számomra sehogyan sem állja meg a helyét, csalódtam a rendezőben. :-(

2013. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne játszódhatna az Aliens előtt? Mozgasd meg a fantáziád... -.-""
2013. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Ráadásul már nem csak a Prometheus, de a Szárnyas fejvadász is ugyanabban az univerzumban játszódik, ezt maga a rendező mondta. És nem látom értelmét, miért kellenének bele xenomorphok, amiket ez nem egy Alien film. A végén is csak azért volt a deacon, mert Scott tudta, hogy sokan nem fogták fel, ez nem az ami.
2013. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Shaw a droid fejjel elmegy az Édenkertbe ahol nagyon sok valami lesz , ennyit hallottam.
2013. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ahogy a végén volt elkezd kikelni az Alien tojás szóval gondolom jönnek az alienek és osztogatják a puszikat
2015. márc. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nem játszódhat az Alien 1-2. között, mert Ridley Scott elmondásai alapján a Prometheus folytatása is az Alien előtt játszódna és ez a történet vezérelné az idegenek felé a társaságot. Ide nem fantázia kell, csak logikus gondolkodás és interjúk ismerete.


A kérdés régi, de válaszolok érdemszerűen. Azóta eléggé sok dolog változott. Végül "Alien: Covenant" lesz a folytatás címe, tehát akár igazi Alien film válhat belőle. Egy kolonizáló űrhajó reményteli bolygóra téved, ahol rábukkannak az idegenekre. Illetve egy újfajta lény is elő fog kerülni. Ridley Scott eléggé véresre tervezi, hogy előzmény ellenére is megállja a helyét a mai világban. Ezután pedig 1 folytatás még mindenképpen lesz és akkor kötne ki az eredeti Alien-hez.

2016. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!