Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gáz hogyha imádom a horror...

Gáz hogyha imádom a horror filmeket és nem tudok tőlük félni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor mit szeretsz benne? Én azt szeretem hogy végig parázom az egészet amugy mi értelme lenne?( bár a legtöbb horror film elég sz*r).
2012. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most biztos 'nagymenőnek' hiszed magad,de ez-hogy őszinte legyek-nagyon primitív dolog.Ha szereted a vérengzős filmeket,akkor valami bak lehet a jellemeddel,ha oedig nem félsz a pszihés horroroktól,akkor pedig éretlen vagy.Ennyi-
2012. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem képzelem magam nagymenőnek nem tehetek róla egyszerűen nincs mitől félni hisz ez csak egy film! Nem vagyok beteg ez miatt pl. az Átok c. filmet is moziban néztük meg mindenki parázott belőlem meg nem váltott ki semmit... Olyan mintha akció filmet néznék, sokan azt mondják hogy nincsenek érzéseim.
2012. dec. 14. 23:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokszor néztem már egyedül horror filmet éjjel és akkor sem tudtam félni tőle de élveztem mert izgalmas fordulatok vannak benne de nem vált ki belőlem félelmet. Szerintem elég cink ha egy nemlétező személytől fél valaki!
2012. dec. 14. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Átokon én sem paráztam.Viszont meg vagyok győződve,hogy nem jó a film választásod.Keress rá (akár itt is)
2012. dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet.Az átok pont nem a legjobb,inkább az eredetije.

Viszont ezzel a "nem valós,ezért nem félelmetes" dologgal nem értek egyet.Az ember természeténél fogva fél az ismeretlentől.Te is biztos félnél(mert az a normális),ha jobb filmeket néznél,nade az átok...

2012. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most lepontozhatsz,de tuti,hogy nemrég már feltetted majdnem ugyanezt a kérdést vagy pedig te vagy az aki válaszolgatott...Én írtam az Átkot,hogy nézzétek meg és én írtam azt is,hogy este kell nézni filmeket sötétben,nem nappal. Törődj bele,hogy senkit nem érdekel,hogy félsz-e vagy nem.
2012. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!