Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hogy csinálják?...

Szerintetek hogy csinálják? (Twilight)

Figyelt kérdés
Hogy csinálják azt a Twilight sorozatokban hogy ilyen nagyon gyorsan mennek a vámpírok? csak érdekelne..

#Twililght
2012. dec. 9. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
különböző filmes effektek :)
2012. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hard Troll Knight válasza:

Sok gyakorlással, tanulással, kisérletezéssel, erőnléti edzéssel érhető el és amikor ez megvan akkor reakcióba jön az فرط الصوتية القوات és akkor bármi lehetséges még az is amiről álmodni sem mertél, mert ilyenkor a hipernetikus, bacteriostatikus quadránsában létrejön egy olyan kapocs amit csak a clavus pedis amit csak az akne tud megakadályozni de ehhez nagyon tiszta bőr szükséges ezért olyan fehérek a filmben a vámpírok mert ez másképpen nem történhetett volna meg de ha ezekkel nem rendelkezel akkor sajnos te nem tudsz ilyen fantasztikus, csodálatos már egyszerűen zseniális képességet megidézni ezért is ilyen nagyszerű ez a film de nekem mégse tetszik lehet hogy a szinkron miatt de nem tudom én végül is szeretek felirattal nézni filmeket, velem ellentétben mások nem ami azért is lehet mivel nem tudnak gyorsan olvasni vagy csak lassú a reakcióképességük és nem tudnak egyből másra figyelni gondolok itt arra hogyha hirtelen sok szöveg van kiírva de az emberek már csak ilyenek ilyen betegek és mindig mindenkinek minden baja van de már a rákosokat is tudják gyógyítani mivel egy magyar tudós megtalálta a gyógymódot de gondolom ez téged nem érdekel mert csak ilyen szarságok érdekelnek amúgy meg ott a Google ha van 1 perc szabad időd akkor bármire rákereshetsz nem pedig engem itt fárasztassz mivel lenne nekem ettől jobb dolgom is mint hogy itt írogassak neked, tudod az idő pénz de szerencsére gyorsan írok így csak pár másodpercembe kerül leírni ezt a pár sort de már mennem kell :D (remélem hasznos választ írtam neked

Üdv Troll

2012. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elsőnek köszönöm:D a másodiknak azt üzenem hogyha nem érdekel a kérdés akkor mi a ....-nak írsz választ??
2012. dec. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!