Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem engedtek be a...

Miért nem engedtek be a Hajnalhasadás 2. részére?

Figyelt kérdés
Bátyámmal(aki már rég elmúlt 16) akartuk megnézni, de a pénztáros csákó azt mondta,hogy nem engedhetnek be engem,(még tesómmal se), mert hogy korhatáros és a mozit büntetik.De könyörgöm, ha 16-os, akkor 16 éven aluliaknak NEM AJÁNLOTT!!nem tilos...és tömeggel kuldték el a többi embert is...mennyi az esély rá hogy egy barátnőmmel egy másik moziba beengedjenek?
2012. dec. 5. 19:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy még van-e az a 300 ft-os jegy, de amúgy meg nem is tudom már hogy melyik nap akartuk megnézni...talán vasárnap?nem tudom...de nem szerdán volt, az biztos..
2012. dec. 5. 20:03
 12/17 anonim ***** válasza:

Menjetek máshova szerintem.

Máshol ilyennel nem törődnek,vagy a sugárban kérd meg,hogy mondja el a film elején lévő figyelmeztetés,mert abban világosan benne van,hogy ez csak ajánlás(amit azért mondanak el,hogy saját magukat levédjék).

2012. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja hát az lesz szerintem...a sugárba már be nem megyek..mindegy, azért nagyon köszi a válaszokat..:)
2012. dec. 5. 20:10
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen!
2012. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14 vagy és nem engedtek be?!

Érdekes,pedig általában az ilyen helyeken csak a pénz számít,de akkor nagyon olcsó lehetett a jegy...szóval elég valószínű,mint ahogy itt előttem is mondták,hogy a valódi ok,amiért többeket is elküldtek az más volt.

2012. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én a Duna plázát ajánlom.

Ott ilyenre magasról tesznek és a jegy is általánosságban pár száz ft-tal olcsóbb mint máshol.

2012. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem csalja meg a Bellát az Edward és ugyanolyan azerves szereplõje a filmnek, mint eddig. Jó fim egyébként csak a végén a csatajelenet alatt az ember a körmét rágja, hogy úristen, meghaltak a kedvenceim! Aztán kiderül, hogy az egész rohadt csata egy látomás volt és szét b*ssza az embert az ideg. De mindennel együtt jó, sok "minipoén" van benne... Próbálkozzatok másol, így és ott nem megy..
2013. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!