Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gáz, ha szeretem az alkonyatot?

Gáz, ha szeretem az alkonyatot?

Figyelt kérdés

A volt bnőmmel néztük meg az első részét,azóta teljesen rá vagyok kattanva :D persze én nem a "kigyúrt felsőtestek" miatt,hanem az egész történet tetszik :D:D

De látom hogy a velem egyidősek mind fikázzák.:D Azt is láttam hogy dec21.én döntik el hogy lesz-e új része és teljesen be vagyok zsongva xd lehet hogy ezzel szégyent hozok magamra :D:D:D 15/f -humorheroldokra nem vok kiváncsi:D:D



2012. dec. 3. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most oszintén: miért lenne oly nagyon gáz??!! Én személy szerint nem szeretem, de mindenkinek más az ízlése, s ez így van rendjén!! :)
2012. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Az viszont az lenne, ha divatból fikáznál valamit, miközben nincs vele semmi bajod.

2012. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, én is szeretem, pedig 43 éves vagyok. Mindenkinek más az ízlése, van aki a meséket is szereti. Speciel én a Harry Pottert is komálom.
2012. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem, ha max 13 éves lány vagy.


most komolyan, mit szeretsz benne?

2012. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
énse tudom:S csak tetszik az egész:D
2012. dec. 4. 17:19
 6/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem az. Eddig én sem néztem, most viszont hogy ment a tévében, én is rászántam magam, és mondhatom hogy nem bántam meg. Nem lesz a kedvencem, de talán a könyveket végigolvasom, hiszen az mindíg(általában) jobb, vagy legalább is több, mint a film. Ajánlanám neked is :)
2012. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet az lesz :D elég kár hogy nem azzal kezdtem mert 1 nap alatt megnéztem az összes részt és kész vége:D de ha olvasnám lehet most kezdeném a második részt:S
2012. dec. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!