Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » HFR 3D VAGY IMAX 3D, szerintet...

Armandka kérdése:

HFR 3D VAGY IMAX 3D, szerintetek melyik az előnyösebb?

Figyelt kérdés
erősen gondolkozom, hogy melyikbe nézzem meg a Hobbitot, szerintetek melyik a jobb/ti melyikre mennétek?
2012. nov. 30. 15:38
 1/3 Metemer válasza:
hát én személy szerint a HFR-re szavazok, főleg a 2K-s IMAX fölött, a 4K-s IMAX már talán fölveszi vele a versenyt, nem tudni még nyilván, én úgy gondolom, ha időd és pénzed engedi, talán nézd meg mindkét féleképpen :) de ne feledd, hogy IMAX 3D-t csak 4K-ban, ami csak Pesten és Siófokon van, és valószínűleg.......... csak magyar hanggal....... -.-'
2012. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MAGYARORSZÁGON CSAK 1 IMAX TEREM VAN, AZ ARENA PLÁZÁBAN!!!!!
2012. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elmúlt napokban valamiért elterjedt ez a téves feltevés miszerint Siófokon van IMAX. Ez a legnagyobb őrültség amit életemben hallottam. Siófokon csak sima 4k s mozi van, nem IMAX.

Nem tudom ki találta ki ezt, de megkérek mindenkit, hogy csak arról írjon, amihez ért! Hisz közös érdekünk, hogy ez az oldal megbízható legyen.


A másik a Hobbittal kapcsolatos tévhit, amit szintén valaki terjeszt, az az, hogy csak Arénában és a Westendben lesz HFR 3D.

Pedig lesz pl.: Óbudán is.

2012. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!