Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs IMAX 3D-ben az új...

Miért nincs IMAX 3D-ben az új Batman? (A SÖTÉT LOVAG - FELEMELKERÉS)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 26. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert nem 3D-ben csinálták. Nolan szerint szar az egész.
2012. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert sz*r is. xD
2012. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ne ,má! A legjobb az IMAX 3D. Nem igaz, hogy pont egy ilyen jó film marad ki ebből
2012. júl. 26. 00:23
 4/12 anonim ***** válasza:

én sokkal szívesebben nézek meg egy jó filmet 2D-ben mint egy pocsék filmet 3D-ben.

Sok filmnél nagyon rágyúrnak a látványra és elfelejtenek jó történetet írni (lásd Avatar, Man in Black 3 stb....)


Hogy miért 3D-ben? Mert Christopher Nolan egyszerűen nem szereti ezt a technológiát. :)


[link]

2012. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Felemelkedés egyes jeleneteit is IMAX kamerával vették fel hasonlóan a második részhez. Nolan szerint a térérzékelést az IMAX óriásvászna is remekül visszaadja anélkül hogy az arcunkba vágna valamit. Úgyhogy gondolom hazánkban is lesz IMAX vetítés.
2012. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
* mármint 2D-s IMAX vetítés, még mielőtt úgy lenne értelmezhető hogy azt állítom hogy 3D-s IMAX is lesz.
2012. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Sok filmnél nagyon rágyúrnak a látványra és elfelejtenek jó történetet írni (lásd Avatar"


Te melyik Avatart láttad? Elfelejtettek történetet írni? Biztos hogy azt a filmet láttad? A sztori nagyon ott van, sztem nincs gond vele

2012. júl. 28. 01:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Az Avatar-nak nincsen önálló története. Pocahontas, Farkasokkal Táncoló megvan? Egy az egyben ugyanaz.
2012. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Jól van látom valaki megértette amit írtam. :)


Pocahontas:

"John Smith, aki a pénzéhes angol telepesekkel együtt érkezik az Újvilágba, egészen más, mint az útitársai. Az aranynál sokkal jobban érdekli az a furcsa, titokzatos világ, ahol élni fog. Egyik felfedezőútja során megpillantja Pocahontast, a szépséges indián hercegnőt, és az élete egy csapásra új értelmet nyer."


elég csak pár szót kicserélni és megkapod az Avatar történetének egy elég nagy részét.


*Jake Sully*, aki a pénzéhes földi *bányászvállalattal* együtt érkezik az *Pandorára*, egészen más, mint az útitársai. Az *unobtaniumnál* sokkal jobban érdekli az a furcsa, titokzatos világ, ahol élni fog. Egyik *eltévedése* során megpillantja *Neytiri-t*, a szépséges *na'vi nőt aki a törzsfőnök lánya*, és az élete egy csapásra új értelmet nyer."


A Farkasokkal táncoló szintén hasonló csak az a polgárháborús Amerikában játszódik.


ezek a harci gépek nagyon hasonlítanak a Mátrixban lévőkre (meg volt egy hasonló szerkezet az Alien 2-ben is de az nem egészen ilyen volt)


[link]


[link]


A becsatolnak egy gépbe és így irányítok egy testet dolognak szintén van egy kis Mátrixos beütése de sokkal inkább emlékeztet a Sleeep Dealer c. filmre (egy kevésbé ismert Mexikói sci-fi). A film lényege hogy a melóst rákapcsolják egy gépre és így képes irányítani egy munkagépet (ő maga lesz a munkagép).


[link]


Nem azt mondom hogy rossz film de szerintem nagyon túl van értékelve. Egy sok helyről összeollózott film nyakon öntve nagyon profi digitális trükkökkel és 3D technológiával.


Nolan nagyon jól megcsinálta az új Batman szériát. Nekem személy szerint teljesen mindegy hogy adják e 3D-ben vagy nem mivel így is úgy is 2D-ben nézem de Nolannak megvan a véleménye erről a technológiáról (amit a fentiekben már leírtunk) és én teljes mértékben egyetértek vele.

2012. júl. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van IMAX-ben,csak nem 3D-ben
2012. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!