Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legdurvább horror film?

Melyik a legdurvább horror film?

Figyelt kérdés
Hátt amitol ténleg lehett félni ,nem ilyen szarok mint a paranormal activity

2012. nov. 20. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hátt a paranórmál ektiviTY téNleg nem nagy szám.

de AnNaK,AkI Igy ir inkabb való a rajzfilmcsatorna.


De komolyan,inkább maradj a rajzfilmeknél,biztos kicsi vagy még az ilyenekhez!

Ha meg nem,akkor tessék használni az oldal vagy a Google keresőjét!

2012. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

legdurvább horrorfilm?!Érdekes kérdés!Ez szerint emegyénektől is függ,mert nem mindenki ugyanúgy fél vagy retteg egy film alatt mint mondjuk mások.

Én a 28 évemmel,és a horrorfanatizmusommal még nem igazán találkoztam beszaratós filmmel.Olyannal már igen,aminek mondjuk a hatása alá kerültem,és mittomén napokig a hatása alatt voltam,mert esetleg megrémített,vagy inkább lelkileg megviselt.Olyan film még nem volt,amit mondjuk nem tudtam végignézni mert annyira félelmetes.

Én imádom a régi stephen king filmeket,de a mai filmekhez viszonyítva,már ugye rajzfilmkategóriának számít,pedig abban az időben,még nem csak a látvány volt a fontos,hanem a hang,próbáltak inkább a psychénkre hatni.Amik mondjuk lelkileg elborzasztottak és megviseltek,az Phylosophie of a knight,a halál ezer arca sorozat.Ezek bevésődtek nekem egy életre miuátn megnéztem őket.Amiktől azt mondom,hogy voltak benne jelenetek amikor mondjuk megijdtem....démoni doboz...túlvilág szülötte...insidious...és még ide sorolnám az eseményt is,bár ez nem igazán horror,de olyan szinten hatott rám,hogy megrémített a tudat,hogy végülis porszemek vagyunk,és a föld pillanatok alatt kipusztíthat minket,amikor csak akar,és nem tehetünk ellene semmit,és nincs hova bújni....nah meg persze a régi klasszikusok,amikről egy egész oldalt ide betudnék sorolni....van még rengeteg film,amit ide lehetne rakni,de most nem jut eszembe mindegyik címe....amiket leírtam,ezek az utóbbi években,tudtak olyat nyújtani,ami által kiérdemelték nálam a horror címet.Mert sajnos a sok szar amit manapság napról napra nyomnak ki a filmiparok,nagy kalap szart sem érnek!

2012. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!