Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretek ennyire filmeke...

Miért szeretek ennyire filmeket nézni?

Figyelt kérdés
Szeretek letöltögetni filmet,de az érdeklődési köröm szinte határtalan,minden filmet letöltök ami egy nagyon kicsit is megfog,megnézem és tetszik.Minden film tetszik valamennyire de nagyon-nagyon ritka az olyan ami nem tetszik.Általában a filmekből merítek ötleteket,tapasztalatokat,szinte a filmek határozzák meg az életem.

2012. nov. 19. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok.:D
2012. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek filmet nézni,gyerekkorom óta falom őket. Mindent letöltök,van amit csak azért hogy meglegyen,de még bele sem néztem. :)


Ha elkezdek megnézni valamit,csak akkor hagyom abba,ha tényleg nagyon rossz.

Van amit már vagy ötvenszer láttam,de ha adják a tévébe képes vagyok újra megnézni. :)

Szerintem az a jó ha megnézed,tetszik,élvezed,hiszen a szórakoztatásunkért vannak.Bár velem néha elszalad a ló,és túl kritikus vagyok és nem élvezem a látottakat.

Filmet nézni is inkább egyedül szeretek,mert akkor senki és semmi nem zavar meg,rá tudok koncentrálni,beleélem magam. Persze csak ha meg tud fogni.

Horror,dráma,vígjáték,bármi jöhet. Szal én is szeretek filmet nézni.

2012. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök,mármint annak hogy te is szeretsz filmet nézni és azért is hogy legalább nem vagyok egyedül aki ennyi filmet néz.Viszont én amit letöltök azt meg is nézem!Még annyit hogy a filmeket nem csak azért nézem hogy szórakozzak hanem azért hogy tanuljak belőlük!!
2012. nov. 19. 20:53
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnos én is imádok filmeket nézni, már több van letöltve, mint amennyit meg tudok nézni, van, amit 5* is megnézek. Totál kikapcsol és elvarázsol, ráadásul feltölt és pihentet is.
2012. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is át tudom érezni amit írtok, ha nincs más programom fejvesztve rohanok haza a fősuliról és a napom fénypontját jelenti hogy leülök, kaja előttem és filmezek. És addig nem kezdhetek el enni, amíg a film nem kezdődik, ez szabály! :D
2012. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ az utóbbi válaszoló,szinte pontosan ugyanígy vagyok :,én amikor meglátom hogy van egy új film fent neten azonnal töltöm és ahogy mondtad te is hazaérek a suliból edzek,futok stb.:P aztán FILM!!!!!!mit néztetek utoljára?
2012. nov. 20. 21:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én pénteken fogom megnézni az Elveszett jelentést.
2012. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14 db Ryan Gosling-filmet :) Meg az összes most kijövő filmet, Az emlékmás, A Hófehér és a vadász, Éjsötét árnyak, A holló, Egy hét Marilynnel, Pókember, A fehér pokol, most legközelebb a Feláldozhatók 2-t nézem meg. Ami fenn van ncore-on, és kicsit is érdekel, megnézem.
2012. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az Elveszett jelentés jóféle film lehet,a főszereplők filmjeit nagyjából ismerem,én is megnézem!!!:)Ami az utóbbi válaszoló felsorolt filmjeit illeti szinte mind láttam kivéve a Hollót,az most jött le nemrég megnézem egyik nap. :) Ryan Gosling filmeket még nem láttam,légy oly kedves sorold fel a legjobb filmjeit,biztos nagy arc!Amugy én NCore-rol töltök le!
2012. nov. 21. 19:37
 10/15 anonim ***** válasza:

Ryan Goslingban az a jó, hogy nincs két egyforma karakter és a filmjei is eléggé különbözőek.

Krimi: Kísérleti gyilkosság, Törés (Anthony Hopkinssel)

Családi film: Emlékezz a Titánokra, A cowboy és az úrilány

Pszichotriller: Stay! Maradj!, Véres románc

Vígjáték: Őrült, dilis, szerelem

Sírós romantikus: Szerelmünk lapjai

Neonácis: A hitetlen

Politikai dráma: A hatalom árnyékában

Mészárlós-erőszakos: Drive

Párkapcsolati dráma: Blue Valentine

Dráma: Plasztik szerelem, Fél Nelson

Nagyon várom a Gengszerosztagot is, még nem mutatták be a mozikban.

2012. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!