Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hajnal hasadás 2-ben tényleg...

A hajnal hasadás 2-ben tényleg megfog halni? :O

Figyelt kérdés

Aki még nem olvasta a könyvet, és csak a filmet látta, az ne nézze meg az alábbi linket:

[link]



2012. nov. 17. 11:51
 1/9 anonim válasza:
előfordulhat hogy megölik! :S
2012. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:S pedig a könyvbe nem is hal meg...://
2012. nov. 17. 12:59
 3/9 anonim válasza:
100%
én láttam ezt a jelenetet és nem halnak meg mert ez csak Alice látomása úgyhogy nyugodt lehetsz, hogy nem lesz semmi
2012. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
júúújj kösziii:) már megilyedtem:)és amúgy tetszett a film?
2012. nov. 17. 17:00
 5/9 Rednexx válasza:
Én láttam és nem fognak meghalni,mert mivel Alice látja a jövőt megmutatja Aro-nak a harcot és mivel Aro is meg fog halni a harcban ezért a Volturik visszavonulnak.:)))))))
2012. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én tegnap néztem meg.

Nekem tetszett benne a "csavar",azaz Alice látomása.Komolyan azt hittem,hogy a csata élesben megy.Aztán amikor kiderült,hogy az csupán csak a látomás,akkor megnyugodtam.:)

Aro,amikor elvonultak onnan,még mondta is,hogy "ez a gyermek (mármint Renesme) micsoda kincs",vagy valami hasonlót.

2012. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én 2 perccel ezelőtt néztem meg itthon remek film főleg a harci jelenet de természetesen ez csak Alice látomása de attól függetlenül eléggé akció dús filmet készítettek a látomás során elég sok szereplő meghal de élménybeszámolónak részemről ennyi a filmhez jó szórakozást ;) (Y)
2012. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát egy percre megállt bennem az ütő mikor először néztem a filmet,azthittem meghal ahogy Jasper és minimum 2 farkas.......mikor Aro Caius meg Markus meghalt az igen jó volt....aztán mikor kiderült hogy látomás,egy részt örültem Cullenék miatt,más részt bántam hogy a volturi megmarad.....ja hát Jane esetleges halála meg olyan szinten boldoggá tett hogy elmosolyodtam xdddd
2012. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már én is meglestem a filmet, iszonyatosan jó, de engem is annyira boldoggá tett ahogyan a volturi meghal, már táncoltam örömömbexd
2012. nov. 23. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!