Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik már láttak a mozikba a...

Akik már láttak a mozikba a Breaking Dawn 2. részét, mit gondoltok róla? Jobb volt mint a B. D.1. része?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem láttam, holnap fogom megnézni, de egy barátnőmet kikérdeztem. Neki nagyon tetszett és szerinte sokkal jobb volt, mint az első rész, és azt mondta, ha lenne ideje, megnézné mégegyszer moziban.
2012. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ma láttam a barátnőmmel...

annyi minden történt a film 2.felében,hogy nem sikerült még feldolgoznom:),nekem is jobban tetszett,mint az első és bármikor megnézném újra és újra:)

2012. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam és állati jóóó volt !!!!!!!!!!!
2012. nov. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Brutáljóvolt *_*


Hát nálam 2 rész is volt ahol felbőgtem...nagyon jó volt...nagyon durva, de jó volt :) Sokkal jobb mint az első :) BEST :D

2012. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én írtó nagy twilight fan vagyok és nagyon tetszett is. Bár azt meg kell hagyni hogy egy picit lehetett volna benne több párbeszéd és több jelenet a könyvből... Amúgy szuper volt, szép befejezés! :)
2012. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szentem az rossz volt, hogy elhitették velünk a csatát, aztán meg nem is történt meg, csak Alice gondolta. A könyvre sajnos már nem emlékeztem ezért be vettem és tök szomorú voltam mikor mutatták h nem történt meg:(. Szerintem kicsit túl sok volt benne a boldogság és semmi drámai nem volt a végén, de azért bármikor megnézném még egyszer.:)
2012. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én meg pont, h örültem, h nincs csata. csalódtam volna, ha meghal pl. Jasper, Carlei(nem tudom leirni)
2012. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én konkrétan fel is hördültem a csatánál, hogy na ez már sok, ez tényleg nem így volt!


Nekem nagyon tetszett, ahogy megoldották, akinek nem tetszett most gondoljon már bele, ha megtörténik az tényleg túlzottan nagy elrugaszkodás lett volna az eredeti sztoritól, de ha meg kihagyják és tényleg úgy csinálják, mint a könyvben, akkor halál unalmas lesz az egész, mert kb. csak állnak egymással szemben egy órát, filmben így nézett volna ki, amit a könyvben olyan részletesen taglalt..

2012. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon felhúzott a vége. Nagyon. Amikor végre lett volna valami értelmes csavar ugye a csatával, kiderül, hogy az egész látomás volt. Vertem a fejem a falba.
2014. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!