Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerelmünk lapjai vagy Fogadom?

Szerelmünk lapjai vagy Fogadom?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a romantikusabb? Melyik tetszett jobban , és miért ?

2012. nov. 12. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Bele vagy esve a nőbe? :D

A SZL happy endes történet, igazi sírós film, a másik meg egy igaz történet, befejezetlen de elgondolkodtató. Nekem mindegyik tetszett, sajnos Gosling erősen befolyásol abban, hogy a SZL-ra voksoljak, bár ez nem a legjobb filmje :)

2012. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egyértelműen a szerelmünk lapjai. nagyon szép és értékes film a fogadom is, de nekem az kicsit túl amerikai már:S tipikus romantikus film a szerelmünk lapjai viszont egy igazi sírós romantikus film ami szerintem mindenidők legnyönyörűbb filmje lett :')
2012. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Szerelmünk lapjai.Szerintem minden idők legjobb romantikus filmje,megható,és bőgős.A Fogadom meg egy igaz történet,sokkal lazább,viszont az se rossz:)

A romantikusabb egyértelműen Szerelmünk lapjai:')

2014. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először láttam a Fogadomot, aztán a Szerelmünk lapjait. Mindkettő végtelenül gyönyörű film, és megható is, mondom ezt 18 éves fiú fejjel. :D McAdams hatalmasakat alakít, nagyon jó színésznő. A romantikusabb egyértelműen a SZL, de a Fogadom is megfogott ilyen téren. Nálam teljesen döntetlen.
2014. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!