Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta már a Szerelmünk...

Ki látta már a Szerelmünk lapjai filmet? Az létszi segítsen! A többit alul.

Figyelt kérdés

Nem értettem a film végét! Lehet hogy csak én vagyok ennyire hülye, de az a rész ahol a csajnak lesz egy új barátja aki eljegyzi, meglátja a lány az újságban a 'régi' barátját és végül meglátogatja. Amikor kiderül hogy az aki eljegyezte elment hozzá.. és elmondja a csaj mi történt.. na és itt azt mondja a csaj hogy: már tudom hogy veled kell maradnom! és utána meg vissza megy a 'régi' barátjához. De most akkor mivan?? Ez olyan homályos..

Meg a nénivel mi lett hogy nem emlékszik rá? :|

létszi aki látta és értette a film végét az segítsen ki, mert nem hagy nyugtatni míg nem értem!


2012. júl. 13. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Allie végül Noah-al maradt :)Együtt öregedtek meg,lettek gyermekeik-ha jól emlékszem akkor 4-majd Allie-szenilis lett,folyamatosan elfelejtett dolgokat,-gondolom ekkor írta meg a szerelmük történetét,hogy Noah majd újra és újra elolvassa neki.A szenilitás miatt kellett öregek otthonába mennie,ahol mindig felügyelet alatt volna,Noah csak miatta lakott ott,ezt a gyerekeik is mondták amikor látogatóban voltak.
2012. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Az a lényege, hogy amikor Allie mondja, hogy "Tudom, hogy veled kell maradnom..." utána ki lehet következtetni, hogy a férfi meggyőzte és elismerte, hogy ez nem jó ötlet, mivel tudja, hogy soha nem lehetnek boldogok együtt, mivel a lány nem őt szereti. Ezért megy vissza Noah-hoz.


A végén meg kiderül, hogy Allie Alzheimer kórban szenved. Azért írta ezt a történetet, mert hitt benne, hogy amikor felolvassák neki, majd visszafog emlékezni. A szanatórium, a házuk, amelyet Noah épített és ahol éltek, amelyet átalakítottam öregek és betegek otthonává. A végén, miután felolvasta a történetet, Alleinek pillanatokra visszatérnek az emlékei, de újra visszazuhan. A legvégén, amikor meghalnak, akkor már emlékszik szerelmére. :)


Bocsi, hogyha kicsit hosszú lett, kedvenc filmem, órákat tudnék róla beszélni :D

2012. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ :) de azt nem értem hogy minek mondja : Tudom hogy veled kell maradnom.

ez kavart meg teljesen.:s

2012. júl. 14. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra úgy jött le, hogy mivel Allie azt mondja, "kell" maradnom, a vőlegénye elengedi, mert tudja, igazából nem rá vágyik. De ez csak az én gondolatom.
2012. aug. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jött le,hogy mivel azt mondta,hogy "kell" emiatt a vőlegénye elengedte. Azért nem emlékszik mert alzheimer-kóros.
2013. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!