Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter vs. Narnia?

Zooldfuluu kérdése:

Harry Potter vs. Narnia?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
egészen más a két film, nem lehet összehasonlítani
2012. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Számomra a Harry Potter minden téren felülmúlja a Narniát.

Nem vagyok egy Harry Potter fan,de a Narniától falnak tudnék futni. Még a címe is:

Narnia krónikái - Az oroszlán, a boszorkány és a ruhásszekrény


RUHÁSSZEKRÉNY!! mikor először hallottam,majdnem röhögőgörcsöt kaptam tőle.

Persze le lehet pontozni,de nekem ez a véleményem.

2012. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Harry Potter sokkal közismertebb, és sokkal jobb is. Én eleve nem szeretem az ilyen kitalált türténeteket. Sőt utálom őket, de a Harry Potter az igencsak felkeltette az érdeklődésem. Az elején már tök cukik, meg jó is, de a 7. részre már igencsak belegabalyodok.
2012. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a Narnia jobb :)

Aki elolvasta mind a 7 részt az érti meg igazán a történéseket, hogy pl ki is valójában Aslan meg a boszorkány meg, de a lámpaoszlopnak is megvan a története, amit bánok, hogy kihagytak a filmből, mert amíg nem olvastam el, addig furdalt a kiváncsiság. Igaz, hogy gyerekmese, de engem még mindig (19 évas vagyok) letud kötni, mind a film mind pedig a könyv. Mondjuk a filmből a Caspian herceg és a Hajnalvándor útja nem épp a legjobb könyvfeldolgozás volt...

Tehát ha én választhatnék, akkor a Narnia.

u.i.: A ruhásszekrénynek is megvan a története, hogy miért pont az az átjáró! :)

2013. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könyvekben nálam egy helyen van a kettő, de filmekben a Narnia. Az első rész könyvhű is volt... A HP-filmeket viszont elcseszték, bár, úgy a harmadikig az is egész jó volt.
2013. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harry Potter.
2013. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!