Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi az, hogy fél élet?

Mi az, hogy fél élet?

Figyelt kérdés
A Harry Potter és a bölcsek kövében szerepel, hogy aki megöl egy unikornist, az fél életet él. Mi az a fél élet?

2012. nov. 5. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem arra céloznak vele,hogy aki megöl egy unikornist, bár életben marad, de az már nem lesz olyan élet. Nyomorult lesz, már csak árnyéka önmagának, ez a büntetés a szörnyű tettéért.
2012. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem úgy mondta Firenze, hogyha az unikornis vére az ajkához ér
2012. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
?
2012. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy mondta, de ez változtat valamit a jelentésén? Kösz a válaszokat.
2012. nov. 8. 16:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Él, de satnya lesz, olyan gyenge lesz, mint a kísértet. A legvégén az első könyvnek Voldemort is mondja: "Kiszakadtam testemből, satnyábbá lettem, mint a kósza árnyék, ertőlenebbé, mint a kóbor kísértet... elsorvadtam, de éltem. Hogy mi voltam, magam sem tudom."


Miután kiszakadt testéből, ebben az állapotban élt tovább, de az unikornis vére tartotta életben, bár emberi testet nem adott neki. Szerintem ezt jelenti.

2012. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!