Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek 14 évesen már...

Szerintetek 14 évesen már nézhetek horrort?

Figyelt kérdés
14/F vagyok, és nem félek semmiféle horrortól, csak egy filmtől fost@m be úgy igazán eddig! de már mindenféle horrort láttam: Cannibal holocausttól Piranja, Fekete ruhás nő, szem, fűrész stb... ezek ellenére szerintetek nézhetek már horrort? Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.

2012. nov. 9. 22:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
amúgy ezektől amiket felsoroltál én nem tudom hogy lehet félni/megijedni ... ajánlom a Ragyogást de nem biztos hogy érteni fogod...
2013. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
A ragyogást már nagyon régóta tervezgetem, de sosincs kedvem olvasni :D
2013. ápr. 19. 20:41
 23/27 anonim ***** válasza:
mármint a könyvet nincs kedved olvasni vagy a feliratot?:) mindegy végül is ha mégis rá szánod magad nem fogod megbánni :) és utána örömmel olvasol mást is hidd el meg jön hozzá a kedved :D
2013. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
a feliratot nincs kedvem olvasni :)
2013. ápr. 21. 00:24
 25/27 anonim ***** válasza:

Én is néztem "kiskoromban" horrorokat, és nem féltem tőlük, most meg a leggagyibbtól is a hideg ráz...


A korhatár nem feltétlenül azért van, mert még fiatal vagy a történésekhez, mert az erőszak elég egyszerű, felfogni is, de a körítés nem mindig olyan.


A félelmet is tanuljuk. Ovis koromban néztem X aktákat a nagy tesómmal és kicsit sem féltem tőle, most meg már alig bírom.


Nem feltétlenül azért nem félsz, mert annyira bátor vagy, vagy ilyesmi.. hanem esetleg még nincs annyi ismereted, vagy tapasztalatod, hogy minden összefüggést vagy utalást érts benne.

A céljuk ezeknek a filmeknek a félelemkeltés, és ha nem félsz tőlük, akkor nem érik el a céljukat. Feleslegesek. Kb. mintha a Teletubbies-kat néznéd.. az neked már semmit sem használ, az nálad már szintén nem ér célt.


De egyébként ha nem félsz ezektől, akkor nem értem, hogy miért nézed... szerintem csak ez benne az aggasztó.


Nyugodtan pihentetheted pár évig az ilyen filmeket és később jobb lesz az élmény, amikor már tényleg eléri a hatását.

2013. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ja és még annyi, hogy semmiből sem tesz jót az egyhangúság...

annyiféle film van, olyan pocséklásnak érzem, ha valaki csak horrort, csak vígjátékot, csak akciófilmet, csak szerelmes filmet, csak bredpittet, csak brúszviliszt néz..

2013. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm véleményed! Engem igazából mostanság már inkább az ilyen izgalmas filmek /thillerek/ érdekelnek, mert pontosan ahogy írtad már ráuntam az ijesztgetős horrorokra, persze azért a nagy kedvenceket mindig jó újra megnézni!
2013. ápr. 27. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!