Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek 14 évesen már...

Szerintetek 14 évesen már nézhetek horrort?

Figyelt kérdés
14/F vagyok, és nem félek semmiféle horrortól, csak egy filmtől fost@m be úgy igazán eddig! de már mindenféle horrort láttam: Cannibal holocausttól Piranja, Fekete ruhás nő, szem, fűrész stb... ezek ellenére szerintetek nézhetek már horrort? Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.

2012. nov. 9. 22:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem félsz tőle meg szereted mért ne meg persze tudjad kezelni azt amit látsz benne

pár éve én is szeretem a horrorokat most már inkább a thriller párti vagyok :d a thriler szerintem félelmetesebb a horror meg inkább undi :D

18/F

2012. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,szerintem ez 50%-ban szellemi érettségtől és nem csak kortól függ.Ha elég érettnek érzed magad hozzá,akkor persze,de a cannibal holocaust féléktől szerintem még tartsd azért távol magad ;)


22/F

2012. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 foszfor ***** válasza:
Szerintem nézhetsz, én 15 vagyok és, csak a gusztustalan fajtát nem szeretem... (kiveszik az agyát meg mit tudom én) Amit ajánlanák az a 1408 bár az inkább thriller de nagyon jó. Ja és a Vörös sárkány se olyan dúrva attól eltekintve hogy az egyik pasi benne tiszta őrült :)
2012. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
7 évesen látam a elsö horor filmemet a sikoly volt mos vagyok 12 azota s nagy hororr rajongo vagyok már azota nagyon sok hororrt látam
2012. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

én kb. 4 évesen láttam az elöször horrort

azóta imádom horror thriller nekem ez a kettö a kedvencem

2012. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 OoVvSs válasza:
nézd meg a "30 nap éjszaka/éjjel" (bocsi nem emlékszem, h pontosan mi volt a címe) és onna tudod már, h érett vagy-e a horror nézéséra ;)
2012. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Azt te döntöd el,kivéve ha a szüleid erősen tiltakoznak ellene és megtiltják :D Én is kb. 4-5 évesen láttam az 1. horrorfilmet ami Az Álmosvölgy legendája volt. Azóta rendszeresen nézek ilyen filmeket. 16/L
2012. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Szerintem ez nem kortól függ. Ha bírod őket, akkor nyugodtan nézd. Én is 14 vagyok (lány) és már láttam jó párat. :)
2012. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Fűrész mióta horror ?

Tudtomal a fűrész az thriller.

2012. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha te úgy érzed, hogy a vásznon látottakat fel tudod dolgozni, érelmezni tudod, kéeps vagy megérteni... akkor érdemes horrort nézni. Azonban egy jó horror összetett dolog - rengetegféle horror van, de most elsősorban a komplexebb művekre gondolok a zsáneren belül -, a megértéséhez pedig igenis érettnek kell lenni - még ha frázisnak is tűnik.
2012. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!