Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezek jók lesznek egy horror...

Ezek jók lesznek egy horror maratonra?

Figyelt kérdés

The Woman

Livide

Az ördög háza

Vörös, fehér és kék

Srpski film

A kés filozófiája


2012. nov. 4. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mind egy nap/este akarod megnézni,vagy több napon keresztül?


Mert a phyloshophy of a knife az nemtudom,hogy tisztában vagy-e vele,de tömör 4 órányi fekete-fehér kínzás!

A szerb filmet sem ajánlanám,mert az sem pont horror,viszont nagyon túlértékelt.És unalmas.

Livide,the woman és az ördög háza szerintem megfelel,a vörös,fehér,kék-et pedig még nem láttam.


Remélem hasznos számodra a véleményem :)

2012. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

A szerb film nem éppen horror,inkább csak az agresszivitásról szól,mint sem a félelemkeltésről. Ahelyett akkor inkább már a Mártírokat ajánlanám,vagy pedig az Utolsó ház balra-t,vagy az Eden Lake - Gyilkos kilátások-at!

A kés filozófiája se kimondottan horror,inákbb egy nagyon felkavaró "dokumentumfilm". Ahelyett talán a Halál művészete című trilógiát ajánlanám.

A The Woman pedig szerintem jó film,meg lehet nézni. A többit nem ismerem.

2012. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a kés filozófiáját szerintem skippeljétek, de pl. az utolsó ház balra mehetne tényleg
2012. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat(ment a zöld pacsi) lehet a Kés filozófiája kimarad.

Igen a szerb filmet láttam már szerintem kicsit vontatott néhol. A mártírok viszont tényleg jó.


Jövőhétvégére szervezem a baráti társaságomnak. (5 + én)

2012. nov. 9. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
különben a vörös fehér és kék sem kifejezetten szórakoztató viszont (szerintem) nagyon jó film. Néhol mondhatni az is vontatott
2012. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Szerintem is ki lehetne hagyni a kés filozófiáját valamint a Szerb filmet is. Én inkább ajánlanék valamilyen jó '90-es évek előtti slashert(olyan,mint pl. a Happy birthday to me,Péntek 13. 2. rész,vagy a Sleepaway camp-at,ami kifejezetten a vége miatt egy nagyon jó film,a Maniac is nagyon jó) vagy az újabbak közül az I saw the devil,ha nem zavar,hogy koreai(az utóbbi idők legjobb filmje szerintem) a Halloween remake-et. Ha valami félelmetesebbet akartok vagy akkor az eredeti Grudge. Ha valami lélekölőt akkor a francia They vagy az Eden Lake. De ott van még 2 francia film a Magasfeszültség és a Határok, amik szerintem szintén nagyon jó filmek. Na most adtam pár lehetőséget,remélem azért legalább 1 jó lesz közülük.:D Sajnos nekem nem sok ismerősöm van aki szereti a horrorfilmeket és tartana egy horror maratont,úgyhogy most nagyon féltékeny vagyok :DD. Jó szórakozást előre is :) Remélem még időben írtam.
2012. nov. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Holnap lesz a nagy nap. Örülök, hogy ennyi segítőkész ember jár ide. Nagyon köszönöm. :)


A kés filozófiája és a Szerb filmet kivettem a listából helyére került az Eden Lake, Magasfeszültség,Határok és ha még bírjuk akkor a Mártírok és az Utolsó ház balra.

2012. nov. 16. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy segíthettem! :)

15/F

2012. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!