Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet de nem...

Keresek egy filmet de nem tudom mi a címe?

Figyelt kérdés
Arról szól ,hogy az embereket elhívják egy nagy házba. Gyilkosságok történek közben szakad az eső és tönkre megy az út és nem tudnak elmenni az emberek. Megpróbálják kideriteni ki a gyilkos ,közben többen is meghalnak. Mi lehet ennek a címe?

2012. nov. 3. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
identity, azaz az azonossag c. film ugrott be, de ott motelben vannak. eleg klisses, nincs tobb infod rola? a sikolyban is asszem, hogy esik az eso, de az nem is felelmetes:)
2012. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt tudom ,hogy a family guy is kiparodizálta és még aszthiszem elösször a házigazdát gyilkolják meg utána indulnak nyomzni. Mikor azthiszik elkapták a gyilkost utána valaki rájön ,hogy ki az igaz gyilkos ,aki csak beakarta mártani a másik embert. enyit tudok a filmről.
2012. nov. 3. 23:56
 3/6 anonim ***** válasza:

:D

nem baj, az azonossagot javaslom, nezd meg eleg jo film:D

2012. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ház a kísértet hegyen (?) az is hasonló.


Amit a family guyban kiparodizáltak, az a 10 kicsi néger.

2012. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is kerestem múltkor!

Most kicsit utána néztem és megtaláltam:

Meghívás egy gyilkos vacsorára


[link]

2012. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen pontosan ez az köszönöm a választ.
2012. nov. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!