Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fel tudom rakni a Sőtét...

Fel tudom rakni a Sőtét Zsaruk 3-at a youtube-ra?

Figyelt kérdés
mert azt halottam, hogy szerzői jogok védik, és letiltják stb.?!

#film #YouTube #szerzői jog #Sőtét Zsaruk 3
2012. okt. 24. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy azonnal letiltják, vagy idővel. Mindkét esetben csak negatív következménye lesz, kezdve a 15 percnél hosszabb videók feltöltésének letiltásától a bevételszerzés letiltásán át a fiókod kitiltásáig.


Nem oszthatod/terjesztheted más műveit, akár a magyar, akár a nemzetközi jogokat nézed, bűncselekmény.

2012. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de több Film is fel van töltve a youtube-ra
2012. okt. 24. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem magyarázat arra, hogy neked is fel kell tölteni, senki nem fogja figyelembe venni egy esetleges szerzői jogi perben.

A már fent lévő anyagokat is idővel törölni fogják és a feltöltőket büntetni érte.

2012. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még büntetnek is érte?
2012. okt. 24. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Amíg a Youtube átvállalja a felelősséget azzal, hogy törli a videókat és korlátozza a felhasználót, addig a szerzői jogi követelések abbamaradhatnak.

Ezért van az, hogy letiltják a videót, ha feltölti valaki. Ha nem azonnal, akkor idővel.


Ha a Youtube vezetősége mindenkire ráhagyná a feltöltés lehetőségét és a felhasználónak kellene megvédenie magát, akkor perelhetnének a jogtulajdonosok. Egyértelműen megállja a helyét a jogvédett tartalom illegális terjesztése.

2012. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!