Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt annak a régi űrlényes...

Majzik KlaudiaKármen kérdése:

Mi volt annak a régi űrlényes mesének a címe ami az RTL-klubbon ment a kölyök klubban?

Figyelt kérdés
kb 15 évvel ezelőtt mehetett, hétvégén, reggel a kölyök klubbon. Űrlényekről szólt, és 1 házban laktak. Ennyi rémlik csak :S

2012. okt. 23. 18:06
 1/4 anonim válasza:
nem a teletabi-ra gondolsz?
2012. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lilo & Stich
2012. nov. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én sejtem miről beszélsz, én szeretném tudni annak a címét. Valahogy lejutott ez az 5 kis űrlény a Földre vmi baleset következtében és egy házban húzták meg magukat és fedezték fel az e világi dolgokat és próbáltak túlélni. Vicces poénos kis mese volt ez,volt egy űrlény amelyik folyton morgott meg beszólogatott.. :D Akkoriban ment ez a Kölyök klubban amikor még kis kalózokként versenyeztek a gyerekek, és vmilyen Rita volt a műsorvezető. :) A teletabi az évekkel ezután volt, a Lilo és Stich meg még később.
2012. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úrdinkák

Space Goofs 1997

2013. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!