Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vulkán kitörésekről szóló...

Vulkán kitörésekről szóló (NEM DOKUMENTUM) filmek?

Figyelt kérdés

PL:Krakatau.

Tehát amiben kitör egy vulkán és ekörül mozog az egész történet.Valami katasztrófafilm.


Előre is köszönöm!


2012. okt. 18. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a Perzselő Vihar? kb. egy fél órát láttam belőle, de úgy tudom ilyesmi volt a film lényege.


[link]

2012. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tűzjárók - A vulkán átka

(Feuerläufer - Der Fluch des Vulkans, 1998)


Szupervulkán - A végső kitörés

(2005)

2012. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,ilyenekre gondoltam.

Még jöhet,ha tud valaki.

2012. okt. 19. 12:32
 4/4 anonim válasza:

Az idő szorításában (When Time Ran Out)

1980-as amerikai film


A déltengeri nyaralóhelyet kitörő vulkán veszélyezteti. Mintha ez még nem lenne elég, a nyaralóhely tervezője és egy olajmágnás között háború dúl. A vakációzók érzik, hogy valami nem stimmel, és amikor a vulkán kitör, akkor kitör a pánik is. A hotel tulajdonosa ragaszkodik hozzá, hogy az emberek várják meg a mentőcsapatokat, de a nyaralók fejvesztve menekülnek a szigeten keresztül. Csak egy kisebb csoport követi Hank Andersont (Paul Newman), az egyetlen embert, aki képes kiutat találni a pokoli helyről.

2022. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!