Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Shojo, Ecchi, avagy ilyen...

Shojo, Ecchi, avagy ilyen iskolás lányokról szóló animék érdekelnének?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szóval nem gyerekeknek való animére gondoltam :D
2012. okt. 15. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és lehetőleg fent legyen indavideón, magyar felirattal! hogyha nincs akkor plz adjatok letöltési linket is (:
2012. okt. 15. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát erre a Seitokai Yakuindomo illik :D bár túl sok is van a lányokról XD vígjáték az egész, az ecchi meg nem igazán a mellmutogatós ecchi, eredeti műfajba shounen lenne, de én úgy érzem a lányok jobban megértik.

Ami nagyon ecchi a To Love-ru, de én ezt nem láttam, így nem tudom mennyire esik bele a te kérésedbe.


Sajnos én csak ennyit tudok írni, nem ismerem az ecchiket nagyon(vagyis tudom melyik az, de nem láttam őket), és a shoujo műfajt sem párosítják vele. Ami csak lányokról szól, arról se tudok sokat, de remélem azért segített valamit :)

2012. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Usagi Dropp

Nana

Nodame Cantabile

Sakamichi no Apollon

Kuragehime

Chihayafuru /2.évada jövőre/

Higashi no Eden

Hachimitsu to Clover

07-Ghost

Paradise Kiss

No.6

Himitsu: The Revelation

Red Garden

Natsuyuki Rendezvous


Ezeket tudnám ajánlani a Josei kategóriából.


Echi :

(Leginkább a DxD-t ajánlanám)


[link]


Shoujo :


(innen leginkább a Vampire Knight-ot)


[link]


Iskolás :


(Innen meg a Toradora-t!)


[link]



Videót letudod tölteni nya-ról , feliratot aa-ról

2012. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
A Sword Art Onlineban is vannak iskolások meg shojo részek, szerintem nézd meg :)
2012. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

a SAO SEINEN !

És hagyátok már annak a rakat f*snak a hypolását , közi nincs a shoujo kategóriához.

2012. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Peach Girl és Zero No Tsukaima kötelező :)

Bokura Ga Ita

Lovely Complex

Kiss x Sis

Special A

Hagure Yuusha no Estetica

To Love-Ru

School Days

Suzuka

Kimi Ni Todoke

Rosario to Vampire


Nos ezek között van Ecchi ami iskolásokról szól,és van sima shoujo is.Ugyanis Shoujo és ecchi együtt nem létezik.Álltalában Seinen-el párosul az ecchi.Viszont én lányként ezeket az anime-ket mind élveztem.Szóval neked szerintem neked sem lesz gondod vele :)

2012. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
huh, thx a sok tippet:) toradora-t már láttam, vagyis az első 5 részt, de végig se néztem mert nem jött be túlzottan.
2012. okt. 16. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!