Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szerelmünk lapjai jó film?...

A Szerelmünk lapjai jó film? MMiröl szól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szokás elmesélni egy filmröl, hogy miröl szól de én most erre kérlek titeket.Ja és mondjátok el a véleményeteket is.Elöre is köszönöm.
2009. aug. 6. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A leírását elolvashatod itt:

[link]


Ez a legjobb romantikus filmek egyike, amit valaha láttam, romantikus szomorúsággal és csattanóval a végén.

2009. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legjobb romantikus film, nagyon szívszorító és a vége sem a szokásos happy end! Csak ajánlani tudom, én most könyvbe szeretném elolvasni!
2009. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a notebook ugye?Nagyon jó, nézd meg, ha szereted a romantikus filmeket!Tetszeni fog:)
2009. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, az az eredeti címe!
2009. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett.Nagyon jó.:)
2009. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó film. Amikor megnéztük srácok is voltak és még nekik is tetszett.:D És Ryan Gosling-ot is szeretjük:D
2009. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A Titanic-kal vetekszik a film én azt mondom, megéri megnézni. Át lehet érezni rendesen a történetet az biztos.
2009. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)De még mindig nem írtátok le h miröl szóól..:S
2009. aug. 7. 11:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Valaki adott egy linket, olvasd el ott, és egyébként tényleg nagyon jó film, imádom, már vagy 1000szer láttam. Egyébként nem értem, hogy miért nem tudod beírni a google-ba, ezt a bárhol megtalálható leírást. Nem sértésnek szántam, mielőtt nekem esik valaki :D
2009. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jójó ezt elolvastam.De engem egy kicsit részletesebben érdekelne, ahogy ti írjátok le.
2009. aug. 7. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!