Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik egyáltalán ilyen film?

Létezik egyáltalán ilyen film?

Figyelt kérdés

Egy kiscsajról szól aki szerelmes lesz kb. 15 évesen, de a barátja elköltözik, és nem tudja elviselni így egyedül utána megy, és hogy ne találják meg a rendőrök meg a családja teljesen átváltoztatja magát meg nevet cserél. És olyan társaságba keveredik hogy iszik, drogozik, és még mindig a barátját keresi, de évek telnek el közben. és egyre jobban kábszerezik és már nincsen pénze rá, ezért prostituált lesz, és ez miatt teherbe esik, ráadásul az abortuszon kiderül az is, hogy aids-es. és teljesen összezuhan. aztán végre találkozik a barátjával aki mikor meglátja már undorodik tőle, így a csaj úgy érzi nincs már miért élnie ezért öngyilkos lesz.


A suliban volt ilyen felvilágosító óra (jött valami csoport másik városból) és ezt tették be. Az osztfőmtől aztán megkérdeztem, ő azt mondta szerinte ez csak direkt ilyen felvilágosító órákra van, de rendes film volt, 2 órás, ráadásul elég jól meg volt csinálva, durva volt meg nagyon sokkoló, szóval nem hiszem hogy ezt csak úgy csinálták a diákoknak... meg hát azért ilyen sztori nem minden nap történik meg. ma egész nap ezt kutattam a neten de nem találtam :/


2012. okt. 11. 18:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!