Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van szerintetek az...

Miért van szerintetek az Üvegtigris, és a Torrente című filmeknek olyan sikere?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert tetszik az emberek nagy többségének. Ilyen egyszerű. Felesleges túlspilázni.
2012. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nálam is magasan a legjobbak közé tartoznak.

A ti véleményetekre vagyok kíváncsi.

2012. okt. 11. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Mert az emberek igénytelenek manapság és nem érdekli,hogy mekkora gusztustalan szarságokat néznek.

Bevallom,a Torrentéket én is megnéztem,tetszettek(khm...voltak benne jó poénok is),de attól még az,ami,ezen nincs mit szépíteni.

Az üvegtigrist meg szerintem hozzá sem lehet hasonlítani,köze nincs hozzá.

2012. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ian Catman ***** válasza:
56%

1.-nek van igaza. A jelenlegi közízlésnek ez a humor tetszik, és ezt a vasat addig ütik amíg meleg. Nekem nem a stílusum, dehát különbözőek vagyunk.

Majd elmúlik, mint tiniken a pattanás.

2012. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bemásolom ide is a véleményem az Üvegtigrisről:


Én éppen e pillanatban néztem meg, mert sose láttam, és zavart. Hát igazából olyan is-is a véleményem. Rudolf Péter és a bolond srác(ot alkaító színész) játéka nagyon tetszett, főleg az utóbbi, és a kálloys jeleneten tényleg nevettem (amikor hamburgert kér), de nekem az volt a legviccesebb, utána már nem volt annyira szórakoztató. Úgy gondolom: jó az alapgondolat, de nem fogták meg jól, igazából nem művészi. Ambivalens dolgokat érzek: egyrészt érzem, mit akartak mondani, és nem olyan baromság, mint sok magyar film, volt egy hangulata, de szerintem sokszor ki akarták csak tölteni a cselekményt valamivel. Másrészt vannak filmek, amiknél azt érzem, hogy egy nagy rendező (és nem a pénzről van szó) nagyon jót kihozott volna belőle. Az a legszomorúbb, amikor nem lenne rossz, csak így az. Ez pont olyan, mint az olyan giccsekkel, mint a Csillagainkban a hiba. Az alaptéma érdekes, de elő lehet adni szájbarágósan,a könnyű végét megfogva, meg másképp.


23/N

2017. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!