Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki megmagyarázná, mitől...

Valaki megmagyarázná, mitől olyan nagyszerű ez az Üvegtigris?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Én sem értem.Egy újabb idióta "magyar" vígjáték.pocsék az egész.
2012. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bemásolom ide is a véleményem az Üvegtigrisről:


Én éppen e pillanatban néztem meg, mert sose láttam, és zavart. Hát igazából olyan is-is a véleményem. Rudolf Péter és a bolond srác(ot alkaító színész) játéka nagyon tetszett, főleg az utóbbi, és a kálloys jeleneten tényleg nevettem (amikor hamburgert kér), de nekem az volt a legviccesebb, utána már nem volt annyira szórakoztató. Úgy gondolom: jó az alapgondolat, de nem fogták meg jól, igazából nem művészi. Ambivalens dolgokat érzek: egyrészt érzem, mit akartak mondani, és nem olyan baromság, mint sok magyar film, volt egy hangulata, de szerintem sokszor ki akarták csak tölteni a cselekményt valamivel. Másrészt vannak filmek, amiknél azt érzem, hogy egy nagy rendező (és nem a pénzről van szó) nagyon jót kihozott volna belőle. Az a legszomorúbb, amikor nem lenne rossz, csak így az. Ez pont olyan, mint az olyan giccsekkel, mint a Csillagainkban a hiba. Az alaptéma érdekes, de elő lehet adni szájbarágósan,a könnyű végét megfogva, meg másképp.


23/N

2017. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!