Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit alkotnátok, ha képesek...

Mit alkotnátok, ha képesek lennétek hegeszteni? * Valami hasznosat vagy inkább valami "porfogót" csinálnátok? *bocsánat a hülye fogalmazásáért, de ez a nagyszerű robot itt folyton hibaüzenetet dobál a "tudnátok" szóra

Figyelt kérdés

Természetesen inkább ilyen otthoni, kisebb méretű dolgokra gondoltam, nem kapásól egy buszra:D:D


Szívesen vennék ötleteket tőletek, ugyanis nekem kell majd valamit összedobnom egy tantárgyam keretein belül és lány létemre egy kétfedeles hegesztett repülőgép lüktet csak a fejemben, de jobb lenne valami mást... akár hasznosat :)


2011. ápr. 19. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
építs nekem egy időgépet plzzz :$:D
2011. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hegesztés alatt mit értesz? Valami gépre gondolsz vagy ilyen kovácsolt hegesztett szobor vagy mi?
2011. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy szép, díszes virágtartó állványt, akár kovácsoltvas anyagokból is. A célnak megfelel, és még nőies is.
2011. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Így elég tág a kérdés mivel hegesztésből nagyon sok féle változat van. Függ a fém fajtásától is amit hegeszteni akarsz. A leggyakoribb az elektromos, félautomata CO2 gázos, valamint az acetilén+oxigén stb stb. Valamint létezik még műanyag hegesztés is, de azt már sikerült leszűrnöm, hogy fémben utazol :)
2011. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

bocs, hogy nem fogalmaztam megfelelően:D

három hegesztési technikából választunk ehhez a munkához, ezek pedig:

-fogyóelektródás aktív védőgázas ívhegesztés

-argon védőgázas volframelektródás ívhegesztés

-bevonatos ívhegesztés


előző években egyébként mindenki csak ilyen uncsi kockát csinált... én valami kreatívabbat és egyedit szeretnék.

alapanyagnak szerintem szénacélt választok, viszont az általunk méretre vágott lapokból csináljuk, szóval a szééép kovácsoltvas virágtartó nemjön össze :$

2011. ápr. 19. 22:32
 6/8 anonim válasza:

tegnapi 13:37-es "kioktató" vagyok :D (szégyenlem is magam)

mit szólsz ehhez?

[link]


vagy ez??

[link]


ez viszont a kedvencem !

[link]


de ha egyik sem tetszik, akkor keress rá az art welding címszóra, Google sok képet fog adni :) üdv és jó munkát!

2011. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

12.28-asnak.

menten sírok. állatijókat mutattál!!

hálásan köszönöm a segítséged:) ma fogunk nekiállni, én már felkészülten akarok órára menni méretezéssel meg minden, úgyhogy nézelődök is innen:))

2011. ápr. 20. 15:29
 8/8 anonim válasza:
Örülök, hogy tetszenek! Szörnyen lelkes vagy a foglalkozásod iránt :D jó munkát :)
2011. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!