Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nem emlékszik erre a...

Valaki nem emlékszik erre a filmre? Mert én régebben láttam de elfelejtettem a címét de most valahogy szeretném megkeresni. Nagyjából leírom miről szól meg, amire emlékszem belőle. Horror film és azt hiszem 2008as. Remélem valaki ráismer.

Figyelt kérdés
Van egy japán csajszi,aki amerikában dolgozik de ott a munkahelyén megerőszakolják és megölik valamilyen pincében ezt felveszik videóra és halála után kísérti az egyik srácot,aki ebbe benne volt.A filmben az a csavar h a srácnak állandóan fáj a válla és orvoshoz jár és amikor megmérik sosem értik miért sokkal több kiló,mint amennyinek látszik és csak a végén derül ki,hogy ez miért is van mert a srác elejti a polaroid fényképezőt és,amikor kijön a kép akkor lehet látni,h a csaj ott ül a nyakában.Nagyon félelmetes film legalábbis számomra az volt.

2012. okt. 3. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Árnykép?
2012. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem az
2012. okt. 3. 21:48
 3/3 anonim válasza:
Hát pedig abban a filmben ( Shutter) tökre ugyanez történik. :-) és még 2008-as is
2012. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!