Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Elfelejtette...

Melyik ez a film? Elfelejtettem a címét.

Figyelt kérdés

Régen, körülbelül 10 éves koromban ez volt az első horror amit láttam, és most megnézném szívesen újra. A főszereplő vagy Freddy Krueger, vagy Jason Voorhees volt. A film elején talán 2 fiatal utazik egy nagyon hosszú országúton egy amerikai izomautóval, majd megjelenik a főszereplő egy rozsdás, öreg, kisteherautóval. Megelőzi őket, de a kíváncsi tinik utánaerednek, és körülnéznek. A főszereplő holttesteket rejteget a föld alatt a telkén, ahová az egyik tini véletlen leesik. Eddig emlékszem nagyjából, a szereplők filmjeit megnéztem a wikipédián, sajnos egyik sem az amire gondolok. A címéből a Freddy vs Jason, és a Jason X ugrott be először, de egyik sem az.

Aki tud, kérem segítsen, köszönöm.


2012. jún. 10. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki bújt, aki nem

[link]

2012. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, már nagyon rég óta kerestem! :)
2012. jún. 10. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segíteni :)
2012. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!